lekarz Wiesława Gozdur

Lekarz rodzinny

Od ponad roku jesteśmy z synkiem pacjentami Pani doktor. Na każdej wizycie odbywa się szczegółowe badanie, po którym nie mam poczucia, że coś mogłoby umknąć uwadze Pani doktor. Zawsze otrzymuje szczegółowe informacje i wyjaśnienia. Jedna z lepszych lekarek rodzinnych, które miałam w swoim życiu. Jeśli nie najlepsza.

Bardzo niemiłe doświadczenia z podejściem Pani Doktor. Może kiedyś jeszcze jej się chciało leczyć. Teraz... zero empatii. Przyjmuję jakby za karę i z wielką łaską. Nic nie wytłumaczy, nic nie zaleci. Na złe wyniki odpowiedź no nie podoba mi się, jest wysoki wynik, ale nie wiem co z tym zrobimy... porażka

Od kilku miesięcy jestem pacjentem tej lekarz. Nie polecam zdecydowanie wizyt u Pani doktor. Zmarnowanie czasu bez żadnych konkretów. Badanie polega na pomiarach ciśnienia, stwierdzeniu, że jest troche za wysokie. Żadnych zaleceń, zlecanie kolejnych badań, wyników i itp. Następnie zerknięcie na kartki z wynikami bez żadnego komentarza, wniosków, zaleceń. Część wyników robiłem we własnym zakresie i posiadając wyniki w wersji cyfrowej lekarz nawet nie otworzyła koperty z płytami kwitując to zdaniem, że opis wystarcza. Byłem na kilku wizytach, każda podobna do poprzedniej. Brak zdecydowanego działania ze strony lekarki, a tego się oczekuje idąc do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.

Jestem pacjentką pani doktor ponad 15 lat i zawsze byłam zadowolona z jej podejścia do pacjenta . badanie lekarskie i mierzenie ciśnienia podczas każdej wizyty wytłumaczenie pacjentowi o chorobie i dobór metod leczenia w razie potrzeby kierowanie do specjalistów ocena 5/5

Witam.Jestem bardzo zawiedziony podejsciem oraz kompetencjami Pani Doktor.Nie polecam nikomu leczenia u Tej Pani.

Jest rewelacyjna. Prowadzi szeroką diagnostykę. Zawsze zmierza do rozwiązania problemu. Nie zostawia pytań bez odpowiedzi. Ale potrafi również zdyscyplinować pacjenta, jeśli problem zdrowotny powstał z jego winy.

Niestety odradzam wizyty u Pani doktor Gozdur. Mimo mojego początkowego zadowolenia z jej pracy i naszej współpracy muszę przyznać, iż zgadzam się z opiniami na tym forum i przebieg wizyty zależny w dużej mierze od HUMORU pani doktor. Zrobiła się bardzo wyniosła, nie pomocna i nie rzeczowa. Zauważyłam to już od jakiegoś czasu, jednak ostatnia wizyta przechyliła szalę goryczy. Pani doktor zapomniała chyba że jest w przychodni, aby pomagać pacjentom. Z przykrością cofam pozytywną moją wcześniejszą wypowiedz na tym serwisie na jej temat. Zmiana lekarza w moim przypadku następuje lada dzień.

totalna beznadzieja,odradzam wszystkim z całego serca.(opinia dotyczy opieki zdrowotnej nad dziećmi)

Jestem nową pacjentką Pani Doktor i jestem zachwycona. Dawno nie spotkałam się z tak fachowym podejściem do pacjenta !!! Poświęca dużo czasu na wytłumaczenie problemu i metod jego leczenia. Prawda kolejka oczekujących w przychodzi rośnie i nie można wejść na umówiona godzinę ale to świadczy tylko o podejściu Pani do pracy i okazyjnej życzliwości przez poświęcony czas. Oby więcej takich lekarzy i ten kraj byłby inny Pozdrawiam gorąco

Jestem pacjentką pani doktor od dziecka i nigdy nie skarżyłam się na jej opiekę wyrozumiała cierpliwa i zna się na rzeczy