lekarz Wiesława Gozdur

3,7
3,7
3,6
3,6

Jestem pacjentką pani doktor ponad 15 lat i zawsze byłam zadowolona z jej podejścia do pacjenta . badanie lekarskie i mierzenie ciśnienia podczas każdej wizyty wytłumaczenie pacjentowi o chorobie i dobór metod leczenia w razie potrzeby kierowanie do specjalistów ocena 5/5

Witam.Jestem bardzo zawiedziony podejsciem oraz kompetencjami Pani Doktor.Nie polecam nikomu leczenia u Tej Pani.

Jest rewelacyjna. Prowadzi szeroką diagnostykę. Zawsze zmierza do rozwiązania problemu. Nie zostawia pytań bez odpowiedzi. Ale potrafi również zdyscyplinować pacjenta, jeśli problem zdrowotny powstał z jego winy.

Niestety odradzam wizyty u Pani doktor Gozdur. Mimo mojego początkowego zadowolenia z jej pracy i naszej współpracy muszę przyznać, iż zgadzam się z opiniami na tym forum i przebieg wizyty zależny w dużej mierze od HUMORU pani doktor. Zrobiła się bardzo wyniosła, nie pomocna i nie rzeczowa. Zauważyłam to już od jakiegoś czasu, jednak ostatnia wizyta przechyliła szalę goryczy. Pani doktor zapomniała chyba że jest w przychodni, aby pomagać pacjentom. Z przykrością cofam pozytywną moją wcześniejszą wypowiedz na tym serwisie na jej temat. Zmiana lekarza w moim przypadku następuje lada dzień.

totalna beznadzieja,odradzam wszystkim z całego serca.(opinia dotyczy opieki zdrowotnej nad dziećmi)

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Szczecin"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Tomaszewski
ulica Brązowa 8
70-781 Szczecin

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin