lekarz Wiesława Klemens

Laryngolog

2,9
2,9

W życiu nie poznałam bardziej niesympatycznego i nieprofesjonalnego lekarza. Zdecydowanie odradzam wizytę, to strata czasu, pieniędzy i nerwów - z gabinetu wyszłam czując się wyśmiana i kompletnie niezrozumiana. Usłyszałam wiele nieprzyjemnych komentarzy w moją stronę, a objawy, które wymieniłam, pani Klemens uznała za problemy psychiczne, a nie laryngologiczne (było to powiedziane w bardzo ironiczny sposób). Jeśli nie chce się rozmawiać z drugim człowiekiem na poziomie merytorycznym, to nie wybiera się zawodu lekarza.

Nie polecam. Nigdy nie spotkałam się z bardziej nieprzyjemnym, niesympatycznym lekarzem. Trudno mi powiedzieć coś na temat kompetencji pani doktor, ponieważ na temat stanu mojego gardła nie powiedziała ani słowa. Wylewała natomiast z siebie potok słów będący komentarzem do mojego zawodu, wyglądu, trybu życia, chorób niezwiązanych z laryngologią. Lekarka nie dała mi dojść do słowa. Z przerażeniem patrzyłam na to, co mówi i jak się zachowuje. Aż doszło do finału, kiedy usłyszałam, że skończę jak warzywko i nie doczekam emerytury. Nie polecam absolutnie nikomu. Po wyjściu z gabinetu poważny wzrost ciśnienia gwarantowany.

Niestety , ale odradzam wizytę u Doktor Klemens. Nie trafiłam nigdy na gorszego lekarza ( a byłam u wielu ). Doktor jest niesympatyczna, pozbawiona jakiejkolwiek empatii. Co chwila mi przerywała nie dając nawet wyjaśnić z jakim problemem do Niej przyszłam. Zdążyłam wymienić jedną rzecz na którą z pogardą powiedziała : ''Każdy Polak tak ma wie pani taki mamy klimat" albo " Nie zwracała po prostu Pani na to wcześniej uwagi " Raczej jak ktoś przychodzi i płaci za wizytę niemałe pieniądze to wątpię żeby przychodził tak o bez problemu.. Co do samego badania również się nie przyłożyła zajrzała do nosa raz reszty nawet nie obejrzała. Powiedziała że mam coś opuchnięte nie tłumacząc jaka może być tego przyczyna i przepisała zwykły sprej do nosa na przeziębienie. Kontrola za dwa tygodnie, no niestety więcej do tej Pani nie przyjdę. Szkoda bo aż byłam w dużym szoku patrząc na to ile Doktor ma pozytywnych opinii dając się wprowadzić w błąd :/
Pozdrawiam

Lekarz konkretna, miła, dokladna. Trafnie zdiagnozowała przyczynę moich dolegliwości. Trudno znaleźć takiego laryngologa jak ona.

Cały czas czułam się pospieszana na wizycie, "wziąć antybiotyk i sobie iść", doktor nie zleciła dodatkowych badań.

Wizytę u tej Pani odbyłam z powodu częstych krwotoków z nosa. Zdecydowała się "przypalić" naczynka krwionośne śluzówki, przepisała drogą maść. Po zabiegu odczuwałam okropny dyskomfort i ból, w dodatku oprócz śluzówki nieprofesjonalnie przypalony został czubek nosa - ból niesamowity. Droga maść pomimo regularności w stosowaniu też okazała się do niczego, a efektem zabiegów są jeszcze bardziej obfite i częstsze krwotoki. Zaznaczę jeszcze brak profesjonalizmu w zdawkowych wypowiedziach. Dziura w uniformie lekarza też nie świadczy o niczym dobrym.. Żałuję, że poddałam się zabiegowi i trafiłam w ręce tej Pani - zdecydowanie odradzam wizytę..

Pani nie podeszła kompleksowo. Nie zajrzala do gardła. Ale jak zagladala do nosa to tak brutalnie że krew poleciała! !uszkodzila skore wewnątrz. A mi jeszcze w życiu krew nosa nie leciala-mam 25 lat. Leczenia nie omówiła-dala receptę i zaprosiła na kontrolę za 5dni.

Pani nie podeszła kompleksowo. Nie zajrzala do gardła.

Mam wrażenie że olcia i anonim to ta sama osoba.. ale są ludzie i taborety czyż nie? Jeżeli sama jesteś zgryźliwa i nieprzyjemna to tacy wydają ci się inni. A Pani doktor bardzo miła. Przede wszystkim podchodzi do swojej pracy z wyczuciem (a kto miał larygologiczne czyszczenie-płukanie ucha to wie o co chodzi, jeżeli trafi się lekarz z wyczuciem drwala...) Polecam! Na 5+

Bardzo dobry fachowiec, skutecznie pomógł mojej zonie na szumy uszne. Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobry fachowiec, skutecznie pomógł mojej zonie na szumy uszne.
Zdecydowanie polecam!

jesteśmy zadowoleni - ja i moje dziecko!

jesteśmy zadowoleni - ja i moje dziecko!