lek. med. Wiesława Młynarczyk

2,6
2,2
2,4

Czytając tak wiele negatywnych opinii o Pani doktor, lekko sie obawiałam wizyty. Osobiście uważam, że Pani doktor jest bardzo profesjonalna i miła. Wytłumaczyła wszystko dokładnie, generalnie wbrew tym okropnym opiniom, moge serdecznie polecic wizytę u tej pani.

Odbyłam dzisiaj „awaryjną” wizytę USG ciąży, w 37tyg. Lekko się obawiałam z powodu badania u zupełnie nieznanego mi lekarza i mnóstwa negatywnych komentarzy o Pani doktor. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, Pani doktor jest sympatyczną kobietą, badanie było wykonane bardzo dokładnie a o wszystkich czynnościach i tym co Pani doktor widzi na ekranie szczegółowo mi opowiadała. Czułam się mocno zaopiekowana a atmosfera była przyjemna. Jestem z wizyty bardzo zadowolona, chętnie do Pani doktor wrócę :)

Zdecydowanie odradzam! Osoba niemiła, arogancka, na moje pytanie, odpowiedziała, że sobie przeczytam opis badania

Nie polecam. Wizyta prywatna po awaryjną receptę na kończące się plastry HTZ. Odmowa wypisania. nawet nie zapytała o wyniki ostatnich badań, które oczywiście miałam. Naprawdę zadziwiające,

Niestety negatywne opinie się potwierdziły. Strasznie niemiła w trakcie wizyty, badanie zrobione tak boleśnie jak nigdy u żadnego lekarza. Jednym słowem nigdy więcej!!!

Dzisiaj bylam na wizicie u Pani dr Wieslawy Mlynarczyk. To profesjonalistka, konkretna, wszystko wyjasnia, punktualna, uczciwa i bardzo uprzejma. Szczerze bardzo polecam.

Nie polecam tej doktor !Owszem wizyta punktualna , ale zachowanie doktor podczas badania było w moim odczuciu co najmniej niestosowne . Doktor podczas stresującego dla mnie badania zadała pytanie , na które nie odpowiedziałam ogólnym sformułowaniem (notabene na postawie tego , co usłyszałam po konsultacji z inną dr).Zamiast jednak naprowadzić , doktor skierowała wobec mnie pytanie w niestosownym tonie i zaczęła przewracać oczami , a całe pierwsze dobre wrażenie się ulotniło . Co więcej doktor widziała , że się pogubiłam w odpowiedzi (co było głównie spowodowane jej reakcją na moją odpowiedź) i ostatecznie zignorowała moją próbę wyjaśnienia , czyli zarazem fakt , który mogł mieć istotne znaczenie przy diagnozie.Nigdy więcej !

Odradzam się spóźnić. Wiele czynników zdecydowało o 5 min. spóźnieniu na ważne badanie usg. W oczekiwaniu na potwierdzenie wizyty w recepcji okazało się, że zostałam "zameldowana" max 10 min. po godzinie umówionej wizyty wyłapanej z odwołanych wizyt tego samego dnia (często pod gabinetem potrafiłam czekać po 30 min. z pełnym zrozumieniem). Pani odmówiła bardzo dobitnie wykonania badania oraz konsultacji. Zdecydowanie brak empatii, który spowodował, że ten gabinet będę omijać szerokim łukiem. Jeśli ktoś zachowuje się w takiej sytuacji w ten sposób lepiej nie ryzykować.

Zdecydowanie odradzam kontakt z tą osobą. Nie bez przyczyny piszę z tą osobą, ponieważ ciężko nazwać lekarzem osobę z tak małym poziomem empatii i dbaniem wyłącznie o własny interes. Byliśmy z partnerką w celu wykonania USG ciąży. Już na samym początku usłyszeliśmy że nie możemy wejść w dwójkę ponieważ jest to zabronione przez Medicover. Poinformowaliśmy że jesteśmy oboje zaszczepieni i żyjemy w jednym gospodarstwie. Usłyszeliśmy że, mnie to nie obchodzi i że jak chcemy możemy porozmawiać z managerem. Tak też uczyniłem po czym okazało się że w Medicover nie ma takich procedur i są to jedynie indywidualne obawy lekarki. Nadmieniam, że nawet nie otrzymaliśmy wyjaśnienia dlaczego tak jest, dodatkowo zostaliśmy okłamani już na samym początku wizyty. Nie wiem w jaki sposób można mieć zaufanie do takiego lekarza. Jeżeli "Szanowna Pani Doktor", jak to ładnie określiła, ma obawy, proponuje zmienić zawód. Zdecydowanie wszystkim odradzam wizytę u tej osoby.

Najgorszy lekarz, którego spotkałam do tej pory. W trakcie badania USG stwierdziła, że są mięśniaki i od razu postawiła diagnozę - macica jest do wycięcia. Na moje pytania odpowiadała niechętnie, była niemiła. Nic nie objaśniła, pozostawiła mnie w totalnym szoku. Na szczęście ginekolog prowadzący po odczytaniu wyników mnie uspokoił, zakwestionował jej diagnozę i wdrożył leczenie. Odradzam wizytę u tej pani !