Wiesława Opalska

Super kobieta i lekarz ! Polecam ! Wszystko tłumaczy, jest miła i potrafi doradzić

Pani jest już starsza i trochę już się myli. Byłam w pierwszej ciazy i niewiele mi powiedziała na co uważać, co brać, itp. Musiałam się dowiadywac gdzie indziej. Nie kontroluje, czy wszystkie badania są zrobione, czy czegoś brakuje, samej trzeba wiedzieć. Nie zakwestinowala zbyt krótkiego badania KTG - położna zrobiła 4min, a powinno być co najmniej 15!!! Poszłam do niej licząc na jej doświadczenie, ale nie wiem, czy rzeczywiście jest uwazna. Gdy coś się dzieje, albo ma się wątpliwości, trzeba czekać na dzień przyjęć i jest się samej z problemem. Miałam wrażenie, ze sama sobie prowadzilam ciążę.

Dziś byłam u tej Pani na wizycie kontrolnej pierwszy i ostatni raz. Absolutnie nieprofesjonalne podejście do pacjenta. Nigdy do tej pory nie nie spotkałam się z tak nieprofesjonalnym traktowaniem pacjentki. Nie robi kompletnego wywiadu. Trzeba się dopytywać o szczegóły. Podczas badania absolutnie niedelikatna. Gdy poprosiłam o zaprzestanie badania w momencie kiedy Pani doktor sprawiała mi naprawdę duży ból, spotkałam się z kompletna ignorancją i obojętnością. Po badaniu okazało się, że krwawię. Jak na wizytę do której i tak podchodzi się z pewną dozą lęku i niepewności, mogę z przekonaniem powiedzieć, że będę obawiała się kolejnej wizyty u każdego innego ginekologa. Pacjentką tej pani na pewno nie zostanę. Szczerze odradzam.

Pani Doktor Wiesława Opalska jest cudownym, kompetentnym lekarzem z powołania. Prowadziła moje dwie ciąże, w 2006 i 2010, w tym bliźniaczą. Jest zawodowcem, wieloletnim praktykiem z ogromnym doświadczeniem. Odpowiada na każde pytanie. Pacjentka objęta jej opieką może czuć się pewnie, Pani Doktor zna się na rzeczy. Każdemu polecam, moje kuzynki i siostra są bardzo zadowolone z opieki Pani Doktor. takiego lekarza i fachowca na prawdę teraz trudno znaleźć. Jestem oburzona niektórymi wpisami, wiadomo każdy ma prawo do swojej opinii ale też każdy ma język, którego trzeba używać, a Pani Dokotor zawsze odpowiada na pytania. Ostatnio robiła mi cytologię /luty, 2012/ materiał pobrała tak delikatnie i fachowo, że nic nie czuałam. Pani Doktor Opalska jest wspaniałym, cudownym lekarzem jakich mało już u nas. Chba, że w serialu tv się zanjdą. Kochane polecam. Kompetencja i doświadczenie przede wszystkim!

Niestety, ale także muszę dołączyć do grupy, która nie jest zadowolona z wizyt u pani doktor. Owszem, może i jest miła, ale np jeśli o coś ją pytam, odpowiada z "łaską" i z dziwną miną, że o co mi chodzi. Myśli,że wszystko jest jasne, tak jak dla niej, a przecież nie jest (jestem w pierwszej ciąży). Nie omawia zbytnio wyników. na pierwszej wizycie totalny brak zainteresowania, nie poinformowała mnie o niczym, na co uważać na co nie itp, nie powiedziała np, że mam brać kwas foliowy ( spytała łaskawie czy biorę kwas, chyba w okolicach 15 tygodnia!!). Na początku ciąży miałam plamienia- też się nie przejęła,dała mi zwolnienie, gdy powiedziałam,że byłam na ostrym dyżurze i kazali mi iść na zwolnienie. Inaczej by pewnie nie dała. Pani jest starszą kobietą i ma zupełnie inne podejście niż inni lekarze. Mam wrażenie, że trzeba przyjść "połamanym" aby zainteresowała się,że coś jest nie tak. Czy ma się grzybicę, czy plamienia, czy cos z sercem - dla pani doktor nie ma żadnego problemu i wszystko jest ok :-(. smutne ale prawdziwe.

Cudowna kobieta, bylam u niej na pierwszej swojej wizycie. Wizyte przeprowadza w takiej atmosferze, ze zapomina sie o skrepowaniu.

jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Opalskiej

jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Opalskiej

Drogie Panie, po wizycie nabrałam poważnych wątpliwości, co do sugerowania się jakimikolwiek opiniami(zważywszy na przeważająco pozytywne odnośnie Pani Dr). Totalnie pobłażliwe podejście do pacjenta. Pani nie kryła się również, że jeśli miałaby poprowadzić moja ciążę to niechętnie. Skutki badania niestety, ale odczuwalne jeszcze po wielu godzinach. Pani chyba niewiele wie o relacjach, potraktowała mnie przedmiotowo. Jeżeli chcesz spróbuj, ale na własne ryzyko.

Polecam. Pierwsza ginekolog, która nie rozłożyła rąk, tylko zaczęła szukać przyczyn zaburzeń miesiączkowania. Dostałam skierowania na badania. Poprzednie lekarki, do których chodziłam, przepisywały mi tylko pigułki i dziwiły się, że miesiączka sama się od ich nie reguluje. Poza tym sympatyczna kobieta, badania wykonuje szybko, sprawnie i w zasadzie bezboleśnie.

Świetna lekarka, jestem bardzo zadowolona. Miła, sprawia iż wizyta nie jest krępująca, polecam.