Wiesława Opalska

Ginekolog

3,7
3,7
3,6

Świetna lekarka, jestem bardzo zadowolona. Miła, sprawia iż wizyta nie jest krępująca, polecam.

rewelacyjna babeczka. starsza pani, która w wyjątkowy sposob prowadzi wizyty. badania prowadzi z uśmiechem natwarzy, potrafi żartować, tłumaczy wszyściusieńko, leki stara się dobierać najtańsze.jest uprzejma i kompetentna. polecam polecam polecam

Serdecznie polecam Panią Doktor. Jest zdecydowanie miła, uprzejma i kompetentna. Cierpliwie tłumaczy i odpowiada na wszelkie pytania. Kompletnie nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami na jej temat!

Serdecznie polecam Panią Doktor.
Kompletnie nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami na jej temat!

światna starsza pani ze świetnym podejściem do pacjentki, jak najbardziej polecam każej kobiecie

...Pani dr faktycznie starsza wiec pomyslalm ze to dobrze bo doswiadczona jednak jakas zupelnie nieprzytomna pomylila cos tam ... nie pomogla wcale jedyne co zrobila i za co jestem jej wdzieczna to wypisala skier. na usg ...ale jej nie oceniam ...,moze miala zly dzien tylko dlaczego ja na ten dzien trafilam ?

Pani dr Opalska jest starsza i moim zdaniem nie znajaca sie na rzeczy Panią, jest nieprzyjemna, chociaz rzeczywiscie czasami potrafi sie postarac i zażartowac nigdy wiecej do niej nie pójdę....