lekarz Wiesława Pękalska

1,4
1,8
1,8
2,6

Tam to powinien sanepid sie pojawić. Brud na maszynie ,na tackach na ktorych kladzie narzedzia. Jakosc uslug tez pozostawia wiele do zyczenia.

Zdecydowanie odradzam wizyty u tej pani, marny z niej specjalista, więcej może przysporzyć problemów z zębami niż je wyleczyć !

nie polecam. żydzi na plomby, prosiłam się o białą plombę na 1 to mi zółtą dała. pozatym bród w gabinecie. Ona osobiscie fajna ale za bardzo oszczędza i jakikolwiek zepsuty ząb to odrazu do wyrwania. nie polecam

Zdecydowanie nie polecam ! leczyłam ząb kanałowo, po 2 miesiącach na wizycie ortodontycznej w klinice w rzeszowie, podczas zdjęcia rtg lekarz zwrócił uwagę na ten ząb, powiedział, że jest źle wyleczony i potrzeba konsultacji ze specjalistą. Po pierwszej wizycie u rzeszowskiego dentysty, który specjalizuje się w leczeniu kanałowym dowiedziałam się, że ząb został bardzo źle zrobiony... Zapchany jakimś starym zapełniaczem a ponadto !! w kanale zostało złamane narzędzie !! co sprawiło, że nie został do końca oczyszczony.. Ponowne leczenie i usunięcie narzędzia będzie teraz kosztować ok 600 zł i łącznie ok 8 godzin spędzonych na fotelu. Jeśli ktoś zamierza leczyć ząb kanałowo to zdecydowanie nie polecam leczyć go w tym gabinecie, lepiej pójść do specjalisty i tam zapłacić 300-400 zł ale być pewnym, że zrobi to odpowiedzialny i kompetentny lekarz. Poza tym przy wizycie w tym gabinecie w miejscu gdzie wypluwa się różne rzeczy, zostawiony został stos chusteczek i okrwawionych wacików... I tak przeleżał aż do zakończenia mojego leczenia,, spartańskie warunku ;| Po prostu ręce opadają. NIE POLECAM!

Nie polecam, a najlepiej omijać szerokim łukiem brak profesjonalizmu buta i chamstwo. Coś takiego jak reklamacja za źle wykonany zabieg nie istnieje. Po zepsuciu zęba i narażeniu na potworny ból powyższa pani karze sobie płacić drugi raz za ten sam ząb. Bezczelnie twierdząc najpierw że ona tego nie leczyła, a przyparta do muru szuka wszelkich możliwości w krętactwie na wyciągnięcie dodatkowej kasy po zsumowaniu powyższej pseudo usługi 300zł!! Lecząc prywatnie powyższa pani nie ma w nawyku zakładania karty pacjenta, nie wiadomo czy to ze względu na NFZ czy tez Urząd Skarbowy, co znacznie utrudnia dochodzenie swoich praw reklamacji czy też odszkodowania.