lekarz Wiesława Smolira

Internista, Endokrynolog

2,7
2,9
2,9

Pani doktor oschła i małomówna. Wydaje się, że jesteśmy w gabinecie tylko numerami. W rejestracji panuje bałagan. Dodzwonić też się nie można.

Polecam, jestem zadowolona. Profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz, który na każdej wizycie tłumaczy co należy zrobić i dlaczego.

BARDZO NIESYMPATYCZNA, nie rozmawia z pacjentem, ma 50 pierscionkow na dloniach, nie potrafi leczyc, oschla, zimna

Zadowolona jestem ,polecam p. Smolirę,to jedyny lekarz z tą specjalnością przyjmujący na NFZ w Stargardzie-chodzę do niej również prywatnie ,nie potrzebuję głaskania tylko merytoryki i efektów leczenia ,a te mam.

Lecze się u niej 10 lat.Bardzo sympatyczna pani doktor

Lecze się u niej 10 lat.Bardzo sympatyczna pani doktor

brak polaczenia choroby tarczycy z innymiewentualnymi schorzeniami, brak zainteresowania rzeczywistymi efektami leczenia poza tymi na wyniku,itd

Leczy mnie od 5 lat. A tak naprawde brak jednoznacznej diagnozy. Małomówna, nie wyjasnia pacjentowi zamiarów leczenia czy jego przebiegu. Mam coraz bardziej wrażenie, że chodzi o odchaczenie" pacjenta i kolejny.

Najgorszy lekarz jaki moze byc! ODRADZAM!

Najgorszy lekarz jaki moze byc! ODRADZAM!

Bardzo uprzejma pani doktor.Naprawdę polecam!!!

Bardzo uprzejma pani doktor.Naprawdę polecam!!!