lekarz Wiesława Świca

Psychiatra

Powiem tak: bardzo miła pani i dobry lekarz przypisujący leki. Jednak przyjmowanie pacjentów w obecności psa to lekka przesada. Jeśli chodzi o znajomość aspektów "psychicznych" no to pomimo tego, że jest miłą osobą, niezupełnie spełniła moje oczekiwania, nie wiem czy z tego powodu, że za mało mówiłam, czy zbyt chaotycznie, czy po prostu pani doktor nie jest zbyt czujna. W każdym razie nie potrafiła zdiagnozować tego co mi dolega, a co później stwierdzono w państwowej przychodni, więc mam poczucie takiego straconego czasu u pani doktor.

ja też się zgadzam z tym ,że to jest bardzo dobry lekarz.dzięki niej inaczej patrzę na swoją chorobę i dodatkowe wspólistniejące.

Skutecznie, spokojnie, pomogła mi w depresji.

Skutecznie, spokojnie, pomogła mi w depresji.

Polecam Panią Doktor Wiesławę Świca jako świetnego psychiatrę o niezwykle wnikliwym podejściu do pacjenta, która nie szczędząc czasu potrafi dostrzec także inne niż psychiatryczne objawy, co w przypadku mojej mamy okazało się bezcenne.Niezwykle ciepła i serdeczna atmosfera wizyty była bardzo ważna dla mojej mamy będącej w złym stanie psychicznym po konsultacji szpitalnej i badaniu neurologa, który w rozmowie z mamą przesądził o leczeniu w szpitalu psychiatrycznym. Zdecydowałam się na badanie mamy u Pani Doktor z powodu zaufania jakim ją obdarzyłam od czasu, gdy przed kilkoma miesiącami skorzystałam z jej leczenia. Dzięki profesjonalnej pomocy Pani Doktor moja mama uniknęła szpitala psychiatrycznego i po miesiącu wróciła do zdrowia.Serdecznie polecam panią doktor Wiesławę Świca i składam wyrazy szacunku. Pacjentka

wspaniała lekarka.dzieki niej teraz moje zycie wyglada normalnie.doskonaly fachoiec.polecam.

Wspanialy czlowiek i wspanialy lekarz wspanialy czlowiek i wspanialy lekarz bardzo dobry fachowiec zawsze skora do pomocy ,ciepla ,serdeczna ...Oby wiecej bylo takich lekarzy

Wspanialy czlowiek i wspanialy lekarz