lekarz Wiesława Szumiło-Grzesik

2,5
2,3
2,3
2,5

Pani Doktor była u nas na wizycie domowej u córki 19 miesięcznej nie mam zastrzeżeń . Zbadała dokładnie, poświęciła dużo czasu na wywiad od momentu co się działo od urodzenia miała dobry kontakt z dzieckiem i z mamą. Poinformowała o dalszym postępowaniu zaleciła leczenie a przy tym wszystkim zastosowała wszystkie środki ostrożności w czasie epidemii. Doświadczony i kontaktowy lekarz.

Brak podejścia do niemowląt, do badania musiało być otwarte na oścież okno, mimo że dziecko nie ubrane. Nie mogłam asekurować bobasa, żeby nie spadło z przewijaka bo musi być koniecznie odległość od doktor 2 m. Pretensje, że nie przyjechałam do przychodni z utrzymującymi się długo objawami, tylko zamówiłam wizytę domową. W przychodni podobno dla dziecka bezpieczniej niż w domu 🙉

Nie polecam. Brak podejścia do niemowląt, syn aż się wykręcał przy badaniu, a zazwyczaj daje się zbadać bez problemu, wyciąga łapki po stetoskop ;) wyniosła i nieprzyjemna w obyciu, starała się uśmiechem zatuszować niechęć do świata, ale nie wyszło.

Wizyta domowa badanie dziecka z odległości 1,5 m przy otwartym balkonie. Brak diagnozy a zalecenia nurofen na wszelki wypadek przy braku gorączki i potwierdzeniu stanu zapalnego. Nie polecam