lekarz Wiesława Szumiło-Grzesik

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,4
2,4
2,1

Zdecydowanie nie polecam, zgadzam się ze wszystkim powyższymi negatywnymi opiniami. Lekarz nieprofesjonalny, wyrażający swoje osobiste zdanie, nieempatyczny, ma się ważenie ze „z wiekiem nie idzie doświadczenie” a Pani Doktor zatrzyma się w dawnych dawnych czasach.

Mieliśmy wizytę domową z medicover. Pani doktor była dokładna, wizyta przebiegła spokojnie w miłej atmosferze. Wszystko było przekazane i jasne.

Teleporada w medicover - zmarnowany czas na rozmowę. Pani doktor niekompetentna, brak życzliwości, przestarzałe metody leczenia dzieci. Problem z wypisaniem leków - syropu, który jest na receptę nie wypisze ale proponuje, żeby kruszyć dziecku tabletki dla dorosłych i je podawać- bo są bez recepty. Pani doktor się usprawiedliwia, że w systemie rządowym widać jakie leki wypisuje.

Pani Doktor była u nas na wizycie domowej u córki 19 miesięcznej nie mam zastrzeżeń . Zbadała dokładnie, poświęciła dużo czasu na wywiad od momentu co się działo od urodzenia miała dobry kontakt z dzieckiem i z mamą. Poinformowała o dalszym postępowaniu zaleciła leczenie a przy tym wszystkim zastosowała wszystkie środki ostrożności w czasie epidemii. Doświadczony i kontaktowy lekarz.

Brak podejścia do niemowląt, do badania musiało być otwarte na oścież okno, mimo że dziecko nie ubrane. Nie mogłam asekurować bobasa, żeby nie spadło z przewijaka bo musi być koniecznie odległość od doktor 2 m. Pretensje, że nie przyjechałam do przychodni z utrzymującymi się długo objawami, tylko zamówiłam wizytę domową. W przychodni podobno dla dziecka bezpieczniej niż w domu 🙉

Wizyta domowa badanie dziecka z odległości 1,5 m przy otwartym balkonie. Brak diagnozy a zalecenia nurofen na wszelki wypadek przy braku gorączki i potwierdzeniu stanu zapalnego. Nie polecam

Nie polecam. Brak podejścia do niemowląt, syn aż się wykręcał przy badaniu, a zazwyczaj daje się zbadać bez problemu, wyciąga łapki po stetoskop ;) wyniosła i nieprzyjemna w obyciu, starała się uśmiechem zatuszować niechęć do świata, ale nie wyszło.