lekarz Wiesława Szymańska

Internista, Lekarz medycyny pracy

1,5
1,4
1,7

Co tu dużo mówić... Dramat. Pani Doktor jest spóźnialska, nieuprzejma, niepomocna i z wielką pretensją do świata wszystko robi. Takie było moje wrażenie po jednej wizycie. Pierwszej i ostatniej. Nie polecam nikomu!

Witam! Pilnie potrzebuje kontaktu z Pania doktor,a niestety nie pracuje juz przy ul. Malczewskiego. Jesli ktokolwiek moze mi pomoc,prosze o kontakt mailowy kasixa1@wp.pl

Najgorszy ''lekarz'' u jakiego byłam, nie obrażając lekarzy, bo panią trudno takim nazwać. Ta pani została chyba mentalnie w czasach komuny, gdzie petent czy pacjent był nikim. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim lekceważeniem i nie zostałam tak potraktowana jak przez tą panią. Celowo słowo''panią'' piszę z małej litery, ponieważ nie mam do niej żadnego szaunku, tak samo jak ona nie miała do mnie. Całe szczęście, była to wizyta w ramach nfz, bo gdybym miała za nią zapłacić zrobiłabym straszną awanturę. Chociaż, może gdyby ta osoba przyjmowała prywatnie, inaczej traktowałaby pacjentów. Z drugiej strony, z taką mentalnością nadaje się jedynie do osiedlowej państwowej placówki, nie, przepraszam, nigdzie się nie nadaje.

Koszmar. Nikomu nie polecam tego lekarza. Doktor przerywa,traktuje pacjenta protekcjonalnie i sugeruje chorobę umysłową. Ma tez problem z lekarzami, którzy przyjmują prywatnie. Gdy się dowie,że wczesniej było sie na konsultacji u takiego lekarza, odmawia porady i leczenia. Nie wiem,dlaczego ktoś pcha się do zawodu,w którym ma się ciągły kontakt z ludźmi,skoro tak ich nie lubi.

Najgoszy lekarz z jakim miałam doczynienia. Wredna i niemiła.. Nie obyło się bez docinek w moją stronę. Zdecydowanie odradzam. Wizyta była w przychodni Solec

Pani lek. Szymańska pomyliła się z obraną drogą zawodową. Zachowanie i tzw. kultura osobista ww. Pani pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam Odradzam. Porażka.

Odradzam. Porażka.

najgorszy lekarz z jakim miałam doczynienia! ZERO gwiazdki! ZERO kompetencji! ZERO uprzejmości! niema pojęcia o medycynie i służbie zdrowia!

najgorszy lekarz z jakim miałam doczynienia!

ZERO gwiazdki!

ZERO kompetencji!

ZERO uprzejmości!

niema pojęcia o medycynie i służbie zdrowia!

Jeszcze w życiu nikt tak źle mnie nie potraktował. Pani doktor wgl mnie nie słuchała. Traktowała mnie z góry i nie wykazała żadnej chęci pomocy ... nie polecam nikomu !