lekarz Wiktor Januszko

2,2
2,4
2,1
2,1

gp24.pl/lekarz-w-slupskim-szpitalu-wypier-za-szklane-drzwi-z-tym-malym-skur-z-mutacja-matka-dziecka-wstrzasnieta/ar/c1-15497040

Miałam nieszczęście natrafić na tego lekarza w szpitalu na pomocy doraźnej. Przepisał mojej córce antybiotyk nawet jej nie badając! Odbyła się telefoniczna konsultacja w której opisałam wygląd wysypki i na tej podstawie wydał diagnozę! Jeszcze tekst "z wysypkami to jest tak, że lekarze nie wiedza nigdy co to jest" dziwne, bo nasz pediatra następnego dnia widział. Niekompetentny człowiek, do tego strasznie nieprzyjemny.

U doktora Januszko byłam dwa razy, kiedy przeczytałam tu opinie o nim to wydaje mi się jakby to była całkiem inna osoba. Usiadłam aby właśnie polecić tego lekarza bo chyba pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem, który nie patrzy na zegarek nie goni, jest bardzo miły, uprzejmy, lekarz do którego mogę przyjść w każdej chwili i zostanę przyjęta a nie odbiję się od drzwi. Wszystko czego chciałam o co prosiłam otrzymałam. Mam nadzieję, że wreszcie trafiłam na swojego dobrego lekarza, do którego będę mogła pójść bez stresu i strachu czy będzie chciał mnie przyjąć, ale mam nadzieję również, że zbyt często nie będę musiała korzystać z jego usług.

Pan doktor chyba minal sie z powolaniem zamiast praktyki lekarskiej powinien prowadzic szkolenia z zakresu chamstwa i prostactwa. Totalny brak szacunku dla pacjenta, zachowuje się jak by pracowal za kare. Takiego chamstwa w stosunku do drugiej osoby trudno spotkac nawet pod budka z piwem. Nie polecam.

Panie Dr!!! wszystko bym zniosła podczas wczorajszego "spotkania" z panem ale to ze chciał mnie pan wysyłać do "psychiatryka" za chyba, niewinne i spontaniczne słowa; "ze nie chciałam swoja osobą i bzdurami zawracać nikomu głowy"- jest postępowaniem nie godnym lekarza i jego etyki....aha i pomylił pan w wypisie, moja chora noga to prawa- nie lewa...Pozdrawiam :)

Staranność, kultura osobista i komunikatywność, empatia, cechujące Pana Doktora są nie do przecenienia. Nie wiem, dlaczego widzę tu opinie skrajnie różne od mojej.

To jest lekarz? ŻAL arogancki, chamski nie odpowisda na pytania. Beszczelny typ! Widać, że to lekarz dla kasy a nie z powołania. Wpisał mi receptę z tak silnym lekami, że inny lekarz złapał się za głowę.

Nie polecam zdecydowanie, gburowaty odrazu chowa pacjenta na stracenie. Mam nadzieje ze nigdy wiecrj ńie spotkam go na swojej drodze

Lekarz arogancko odnosi się do rodziny chorego. Nie udziela informacji o pacjencie. Jego dewiza różaniec, kropidło i woda święcona.....kawał z niego......lekarza....Nie polecam....chyba, że zamiast księdza....do namaszczenia....."Super lekarz".....żalllllllllll......

Brak poszanowania godności pacjenta i jego rodziny. Bardzo nieuprzejmy w kontakcie. Kompetencje lekarskie raczej niezbyt wysokie.