lekarz Wiktor Nowak

1,5

Lekarz bez żadnego zangarzowania i kulturalnego podejścia. A podobno po pierwsze nie szkodzić. Jak się czegoś nie umie to może czas na emeryturę tyłu młodych ambitnych potrzebuje pracy. Proszę o tym pomyśleć bo przecież Pan by nie chciał być tak traktowany jak Pan to robi.

Brak kompetencji i kultury. Całkowita ignorancja pacjenta. Nie polecam. W trakcie badania usłyszałam: ,, przestać kasłać" , " nic tu nie widać" . To nie pani rejon. Z antybiotykiem który " powinien pomóc" zostałam odesłana do domu.

Polecam ustapic miejsca mlodszemu ;) albo niech pan poprawi swoje zachowanie bo to co pan robi nie jest do przyjęcia

Jest pan najgorszym lekarzem nawet nie zrobi pan przeswietlenia u dziecka, Dyrektor podobno powiedzial ze ma pan przyjmowac doroslych jak i dzieci. Odrazu pan rozpoczyna klotnie. Pruje sie pan o wszystko po czym odsyla na chodźki. Jedynym pana wytlumaczeniem jest to ze jest 21wiek i nie macie takich maszyn, wlasnie jest 21 wiek a lekarz nie moze chociaz sprawdzic jaka jest sytuacja albo chociaz by co sie stalo NIE POLECAM!!!

NIE POLECAM!!!

Nie polecam! Dziecko 39,5 stopni gorączki ma i powiedział że przyjeżdżamy z pierdolami że przez nas jest chory pff nawet nie umie ogarnąć na biurku papierów. A co mówiąc o leczeniu ludzi. Nie jest godny polecenia Nie nadaje się na lekarza. Nie nie nie i nie !!!

Nie jest godny polecenia
Nie nadaje się na lekarza.
Nie nie nie i nie !!!

Lekarz nie kompetentny. Nie potrafi nawet założyć szwów dokładnie, nie ma pojęcia o leczeniu i wykonywaniu swojego zawodu. NIE POLECAM wręcz ODRADZAM!!!