lekarz Wiktor Szandorowski

Już teraz nie wiem co to jest ból!Ręce tego lekarza potrafią robić cuda.To jest wielki dar, człowiek drugiemu człowiekowi niesie ulgę i daje całkiem nowe szanse i możliwości... Nie wiem jak to nazwać.Dziękuję Panie Doktorze. Lekarz godny polecenia.

Lekarz godny polecenia.

Wszystko jak należy, grzecznie, bez naciągania, konkretna diagnoza, szczególowa informacja ZROZUMIAŁA dla pacjenta, leczenie i wszystko ok.Polecam tego lekarza.Wspaniały specjalista i wspaniały człowiek.Super fachowiec.Szczerze polecam.

Lekarz z powołania.Rewelacyjny,polecam tego ortopedę.

Lekarz z powołania.Rewelacyjny,polecam tego ortopedę.

REWELACJA!!! Wszystko wytłumaczył a przede wszystkim rozmawiał ze mna i planował wspólnie ze mną moje leczenie. Operacje wykonał PERFEKCYJNIE :)

Bardzo polecam jako człowieka i lekarza.

Bardzo polecam jako człowieka i lekarza.

jestem po 8 operacjach i wymianie obu stawów biodrowych.Pan doktor niestety już nie mógł mi pomóc.skierował jednak na specjalistyczne badania i do specjalisty neurologa..człowiek dusza,kompetentny,rozumiejący pacjenta w bólu i chorobie.bardzo żałuję,że nie leczyłam sie u niego.polecam wszystkim pacjentom Dr.Wiktora Szandorowskiego

Cudowny lekarz i człowiek! Fantastyczny fachowiec, dokładnie zbadał mi kolano, zalecił wykonanie specjalistycznych badań, wszystko mi wytłumaczył i zoperował kolano. Po zabiegu opiekował się i interesował. Wspaniałe podejście do pacjenta. Jestem zachwycona, nie pozwolę złego słowa powiedzieć i polecam wszystkim, którzy szukają naprawdę dobrego ortopedy!