dr n. med. Wiktoria Kralewska-Kućmierz

Dermatolog, Wenerolog

2,7

Jestem zbulwersowany po wizycie u Pani dr, która trwała 3 minuty. Po wejściu do gabinetu w stylu wczesny PRL Pani Kućmierz rzuciła okiem i stwierdziła, że trzeba to wyciąć. Za tą informację skasowała mnie 100 zł. Czując niedosyt upomniałem się o dokładniejsze badanie oraz stwirdzenie czym jest zmiana skórna z jaką przyszedłem. NIE POLECAM!!!

Bardzo dobry lekarz,kompetentny, uprzejmy, mający czas dla pacjenta, wzbudza zaufanie.Polecam.

Szczerze nie polecam miałem problem z nogą (podejrzewałem grzybice) do dziś nie wiem co mi było pytałem Pani doktor a ta stwierdziła nic poważnego i przepisała mi maść!!! wszedłem do gabinetu o godzinie 15:45 a wyszedłem 15:49 !!!! dokładnie wizyta trwała 4 minuty przepisała mi maść i skasowała 50 zł !!! szczerze nie polecam!!!!!!