lekarz Wiktoria Lipowczyk

Poszliśmy z rocznym synkiem z katarkiem, infekcji nie było jak sama Pani Doktor stwierdziła, mimo to przepisała na 10 dni antybiotyk. Po kuracji, która wyniszczyła układ odpornosciowy dziecka po 5 dniach od antybiotyku syn dostał zapalenia krtani bez wielkich duszności na co Pani Doktor przepisała 10 zastrzyków domięśniowo. Po konsultacji z innymi lekarzami którzy byli w szoku że tak małe dziecko dostało taką dawkę antybiotyków, okazało się że szanowna Pani zniszczyła całkowicie naturalny układ odpornościowy naszego dziecka i już 2 msc walczymy z ciągłymi przeziębieniami.

1,5 rocznemu synkowi przepisala antybiotyk gdzie bylismy wczesniej u innej pani dr. i ta postawila diagnoze ostre zapalenie gardla co sie okazala byla bledna diagnoza bylismy potwierdzic u tej pani i ona nawet nie popatrzyla do gardla wiedzac co mu jest raczej co mu mialo byc zaluje ze powiedzialam postawila ta sama diagnoze i tez kazala dawac antybiotyk. Chyba nie chciala podwazac kompetencji kolezanki po fachu. Ale zeby przepisywac antybiotyk tak malemu dziecku nie wiedzac na 100% co mu jest to chore brak kompetencji dobrze ze tylko dawalam go 3 dni co sie okazalo byla to 3dniowka !!!! Nigdy na Nowy Bytom już nie pojade oni tam wszyscy przepisuja antybiotyki !!! Slyszalam same pochwaly dla tej pani to nie wiem u kogo bylismy chyba gdybym zaplacila to bylaby inna diagnoza!!!

To jest doktorka z powołania super kobieta :) zawsze pomoże cierpliwie wytłumaczy poświęci tyle czasu ile potrzeba :) kiedy potrzebuję pomocy zawsze jest pomocna :) teraz jest bardzo mało takich lekarzy :)

nie wiem ja nie jestem zdowolona z tego lekarza robila eksperymenty na moim synie najpierw jedne tabletki jak nie pomogly to nastepne i tak kazde po kolei i jak juz nie wiedziala co z ta choroba zrobic do po długich leczeniach wprawdzie nie udanych poslala nas do alergologa BEZNADZIEJA to juz czas na emeryture

To jest lekarz " z prawdziwego zdarzenia". Leczyła moje dzieci a teraz leczy mojego wnuka. Zawsze rozpozna chorobę i szybko z niej leczy. Jest miła i ma podejście do dzieci. A co jest BARDZO WAŻNE przyjmuje i leczy w każdy dzień tygodnia, wolne, swięta.

lekarz na ktorego mozna zawsze liczyc , leczy moje dzieci od poczatku i nie zamienilabym jej na nikogo;). moje dzieciaki ja uwielbiaja , a i ja sama do jej gabinetu przychodze z usmiechem . polecam jest rewelacyjna i przepisuje srodki tanie i skuteczne a nie drogoie i beznadziejne....polecam ,polecam polecam i dziekuje za opieke p. doktor.(K.B)

Pani doktor po prostu kocha dzieci. Leczyła mnie a teraz moje dziecko. Każdej matce cierpliwie tłumaczy jak postępować z maluszkami. Jest w naszj przychodni od początku jej istnienia i to chyba o czymś świadczy.

wyciągneła naszą córke z wielu chorób!

wyciągneła naszą córke z wielu chorób!