lekarz Wiktoria Popadiuk

Lekarz rodzinny

Witam Jestem w szoku.Pani dr Popadiuk nie tylko jest swietnym lekarzem pod kazdym wzgledem ale co najwazniejsze ma wyjatkowa pamiec,W locie ptaka potrafi ocenic zbadac,bezblednie wypisac co potrzeba,Zmienialismy z rodzina duzo lekarzy rodzinnych ale nie wiedzialam,ze Slawa ma tak dobrego lekarza.A kolejek nie ma tam,gdzie,gdzie sa pseudolekarze.

Szkoda, że Pani doktor bardzo mało wnikliwie podchodzi do tematu diagnozowania choroby pacjenta.

Pani Doktor jest profesjonalistką zna się , bardzo pomocna , życzliwa , zna się na rzeczy . Jeśli chodzi o lekarzy z tej praktyki to zdecydowanie polecam Panią Doktor Popadiuk ( chociaż są do niej ogromne kolejki to warto poczekać :)

GLOSUJE NA PANIA DOKTUR WIKTORJIE PAPADIUK JEST SPANIALYM LEKARZEM RODZINYM KTURA JEST MILA PO ROZMAWIA PO SMIEJE SIE POCZUCIE HUMORU MA ZA TO MY JA LUBIMY CALA MOJIA RODZINA

lekarz bardzo kompetentny, podchodzi do pacjenta bardzo po ludzku jest miłą uprzejmą bardzo wyrozumiałą dla pacjenta (to Ona jest dla pacjenta a nie jak często bywa odwrotnie)bardzo polecam