lekarz Wincenty Goncerz

3,9

Pan doktor powinien sie troche zastanowic w jaki sposob traktuje pacjentki i za co sie u niego placi..poszlam na wizyte prywatna bedac w 6 tyg.ciazy,Pan doktor zrobil mi usg dopochwowe i stwierdzil,ze nie jest w stanie udzielic odpowiedzi czy ciaza jest czy jej nie ma tzn.czy ciaza jest pusta poniewaz pracuje na sprzecie tylko za 80tys.zl,ktory jak to dok.stiwrdzil dziala jak 'polska syrenka' a nie 'mercedes'. mieszkam za granica wiec nie jestem ubezpieczona w Polsce,mimo to dok.Wincenty Goncerz zaproponaowal mi wizyte w szpitalu w Zywcu,gdzie pracuje jako zastepca ordynatora. Jak stwierdzil w szpitalu pracuje sie na sprzecie za 180tys.zl,ktory to wlasnie dziala jak 'mercedes'. Przypomnialam doktorowi,ze nie moge skorzystac z tego badania poniewaz nie mam ubezpieczenia na co pan dok.odpowiedzial,ze przeciez nie bedzie mnie rejestrowal tylko wykonana badanie. Byl oschly i niesympatyczny i z zimna krwia powiedzial,ze nie wie czy to ciaza czy ciaza pusta,zapytal rowniez gdzie bylam do tej pory zachadzac teoretycznie w ciaze dopiero w wieku 34 lat! bylam zazenowana zachowaniem doktora!!! po tym wszystkim kazal zaplacic 80zl za wizyte,moje pytanie brzmi za co?? za to,ze pracuje na przestarzalym sprzecie i nie potrafi udzielic prostej odpowiedzi??? absolutnie nie POLECAM tej osoby bo z pewnoscia nie powinna wykonywac tej pracy!!

z powazaniem dla niedoszlych pacjentek

Super byłam u dr. Pierwszy raz ale jestem mega zadowolona nic dodac nic ująć :) polecam .:):):):):):)

Pan doktor prowadził moją ciążę, jestem z niego zadowolona. Zawsze mnie kompleksowo zbadał, rozwiał moje wątpliwości, z l4 nie ma problemu. Polecam.

Najlepszy z ginekologów z jakim miałam kiedykolwiek styczność. Kompetentny, sympatyczny, wizyta całkowicie bezstresowa i jednocześnie w pełni fachowa. Gorąco polecam

nie polecam zamiast działać gdy widział że mam białkomocz w ciąży przepisywał furagine która nic nie dawała a miałam już spuchnięte nogi urodziłam wcześniaka i skończyło się wszystko na szczęście dobrze dzięki temu że z tego ochydnego szpitala w Żywcu trafiłam do rąk fachowców w bielsku

To wspaniały lekarz i bardzo dobry fachowiec.Bardzo wyrozumialy i cierpliwy

To wspaniały lekarz i bardzo dobry fachowiec.Bardzo wyrozumialy i cierpliwy

Lekarz bardzo przyjemny , wyrozumiały .

Lekarz bardzo przyjemny , wyrozumiały .

podczas mojego porodu a było to cesarskie ciecie czułam ze ten człowiek wie co robi naprawde mozna mu zaufać polecam innym kobieta

bardzo sympatyczny lekarz :) bałam się trochę bo to była moja pierwsza wizyta, ale widać, że zna się na rzeczy, odpowiada na wszystkie pytania jest pogodny i na prawdę godny zaufania. zasługuje na 6 :)

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz a przede wszystkim rzeczowy!!! Odbierał poród mojej mamie gdy mnie rodziła i ja sama teraz bez jakich kolwiek wątpliwości pozwalam mu prowadzić swoją ciążę. Mam w rodzinie wiele przypadków w których P. Goncerz pomógł i uratował życie:) polecam ja jestem bardzo zadowolona-a w dodatku cena niska:)

polecam ja jestem bardzo zadowolona-a w dodatku cena niska:)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik "?

Michał Wyciągłowski

42-500 Będzin
NZOZ INTER-MED S.C.
ulica Grabowa 32
40-172 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
42-200 Częstochowa