lekarz Wioleta Jadanowska

Lekarz z powołania, zaangażowana w prowadzeniu ciąży jak i leczeniu dolegliwości. Szczera i kompetentna. Atmosfera w gabinecie luźna i spokojna. Naprawdę polecam.

Szkoda czasu pieniędzy i nerwów nie wiem co ta Pani robi na takim stanowisku... Zero wiedzy i kultury do drugiego człowieka.

Bardzo niemiła Pani upokorzyła mnie podczas badania co jest dla mnie rzeczą nie do przyjęcia. Nie polecę nikomu tej ginekolog.

Bardzo niemiła kobieta. Jej podejście do kobiet jest karygodne liczą się dla niej tylko pieniądze. Nigdy więcej nie skorzystam z jej usług.

Znakomita lekarka. Kulturalna, taktowna, delikatna, wnikliwa, spokojna, życzliwa, zaangażowana w leczenie. Gabinet zadbany, sprzęt wysokiej jakości. Doświadczona i kompetentna. Polecam z całego serca.

wspaniala osobowosc bardzo dobra lekarka naprawde polecam niesamowite podejscie do pacjentki az chce sie przychodzic na kontrole