lekarz Wioletta Cieślik-Sadowska

Lekarz rodzinny

1,2
1,2

Kto tej babie dał uprawnienia do diagnozowania i leczenia? Jako lekarz nie jest nawet zerem. Rozminęła się z zawodem urzędnika. Jak to jest, że moje składki lądują na jej koncie, skoro baba jest leniwa i niekompetentna. Z tego co wiem i widzę to nie pierwsze skargi (może trzeba być policjantem albo nauczycielem [bez obrazy] aby zasłużyć w chorobie na el quatro? już nie wiem czy trzeba do niej przyjść z odrąbaną ręką aby chociaż dała skierowanie, ewentualnie receptę, bo przecież ona nic nie widzi. więc kto ją tam trzyma, chciałbym wiedzieć z imienia i nazwiska). Powtarzam: kto trzyma Wiolettę Cieślik jakąś tam w publicznej przychodni za nasze pieniądze?

Lepiej unikać. Pani doktor w ogóle nie rozmawia w czasie wizyty z pacjentem, wypełnia formalności i sprawia wrażenie jakby lekarzem była za karę. Badanie również pozostawia wiele do życzenia- zagląda do gardła na sekundę, jeśli nie mniej. Po sugestiach, że może uczucie czegoś w gardle to alergia, na którą cierpię i tak upiera się, że to refluks- dwóch kolejnych lekarzy od razu stwierdzili, że to alergia krzyżowa i jakiś pokarm mnie uczula. Przy kolejnej wizycie z kaszlem, temperaturą i zatokowym katarem stwierdziła, że nie widzi niezdolności do pracy i zwolnienia nie wystawi. A chyba opinie najlepszą wystawiają tej Pani pacjenci, bo do innych lekarzy w praktyce trzeba się umawiać kilka dni wcześniej, a do Pani doktor można dostać się "od ręki"...

Potwierdzam wcześniejszej opinie, pani rzekomo "lekarz" kontakt z pacjentem ma zerowy. Żeby czegokolwiek się dowiedzieć to trzeba liczyć na jej dobry dzień. Zwolnienie lekarskie przy ostrym przeziębieniu dostaniemy na dwa, góra trzy dni, po czym stan zdrowia zamiast się mi polepszać, to jeszcze się pogarsza - co wiąże się z kolejną wizytą u lekarza. Byłem u Pani już drugi raz, i myślę że to o dwa razy za dużo. Nie polecam.

Poszłam na kontrole jestem po 5 cesarkach tPani dr. Bardzo mocno ucisneła mi brzuch ,że uciekłam z gabinetu i odmòwiła wypisania l4 za Dzien kontrolny masakra teraz płaczę bo mam uraz nie dam się zbadac nikomu

Dzien kontrolny masakra teraz płaczę bo mam uraz nie dam się zbadac nikomu

Lekarka tragiczna leniwa i ospała.Zero kontaktu na wizycie.Widac że dyzur to dla niej kara. Zero rozpoznania choroby. Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia.