lekarz Wioletta Gierzok

Osobiście uważam, że współpraca matki z lekarzem ma duże znaczenie, dlatego na bok sentymenty uczucia i emocje, odpowiednia rozmowa z lekarzem potrafi zdziałać cuda wspólnie, ale i najważniejsze! - za dobrym podejściem fachowca- dochodzi się do celu odpowiedniego leczenia. Lekarz nie jest cudotwórcą, ale może nim być. Drogie mamy, Pani doktor to wspaniała i sympatyczna osoba, przede wszystkim kompetentna , ma podejście do naszych milusińskich , i z naszą pomocą, czy bez, jest w stanie rozwikłać każde zagadkowe choróbsko... My tylko zbliżamy Panią doktor do celu ... Jak dla mnie, polecenie jej, jest jak najbardziej godne uwagi.

leczę dziecko u p. Gierzok od 7 lat i sama nie raz skorzystałam z jej doświadczenia i wiedzy,bardzo miła i pomocna kobieta Polecam w 100%

Sympatyczna, z dobrym podejsciem do dziecka. W razie klopotow mozna sie kontaktowac telefonicznie, zawsze udzieli stosownej porady.

Niekompetentna,niesłowna,spóźnia się po kilka godzin do pracy i na umówione wizyty.Leczenie nie trafione.Po wizycie dr Gierzok wylądowaliśmy w szpitalu po leczeniu zastrzykami,które okazały się niepotrzebne - dziecko miało zaparcie ,jeden stolec ze świeżą krwią- zły wywiad,no i zastrzyki, a wystarczyło podać czopek glicerynowy...Mam prawo się nie znać i martwić.Nie polecam w/w lekarki.

nie mam zastrzeżeń, polecam tego lekarza.

nie mam zastrzeżeń, polecam tego lekarza.

nie mam zaufania do pani doktor i nie polecam nikomu

nie mam zaufania do pani doktor i nie polecam nikomu

Bardzo dobry lekarz. Ma zawsze czas na dokładne omówienie choroby. Dobre podejście do małego człowieka. POLECAm

Dobre podejscie do pacjenta, zawsze wyleczyła moje dzieci, polecam

Dobre podejscie do pacjenta, zawsze wyleczyła moje dzieci, polecam