Najlepsza psychiatra jaką w życiu spotkałam. Od ok 6lat pani dr pomaga mojemu synkowi. Jest cierpliwa, ciepła, czujna, kompetentna. Szanuje małych pacjentów i rodziców. Syn (w tej chwili 13lat) ma pełne zaufanie do pani dr ja również. Droga do wyzdrowienia jest jeszcze długa, ale dzięki tej wspaniałej lekarce z nadzieją patrzymy w przyszłość. Nie wiem, czy pani dr przyjmuje prywatnie, bo zawsze korzystamy z konsultacji w ramach poradni na Sobieskiego 7a w Częstochowie. Polecam z ręką na sercu dużym i małym pacjentom.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Częstochowa"?

al. Wolności 22

Nasza Przychodnia