lekarz Wioletta Markuszewska

2,9

obrabia wszystkim lekarzom d..... znajdziemy cie i pojdziemy na policje za oszczerstwa paulina, ewelina agnieszka itd

obrabia wszystkim lekarzom d.....

Nie polecam Pani Doktor nikomu. Tragiczny sposób podejścia do pacjenta, niekompetentna. Krzyczy na pacjentów, ma swoje humory, więc zależy jak się trafi w humor Pani Doktor. Nie mówiąc o wiedzy, która jest zerowa. Nie potrafi wyleczyć z głupiej anginy, nie potrafi dobierać leków. Jednym słowem nigdy nie idźcie do tego lekarza.

Bardzo dobry kontakt; pacjent/lekarz, miła w rozmowie, czas wizyty wykorzystany na konkrety medyczne...Bardzo konkretne podejście do problemów pacjenta,co ważne, daleko idący wywiad w celu zdiagnozowania problemu, Polecam ))

Zawsze jestem mile przyjeta, wszelkie watpliwosci są mi wyjasniane przez Pania Doktor. Nigdy nie mialam problemu ze skierowaniami na badania czy do specjalisty. Bardzo przyjazna osoba i lekarz.

Zupełne nieporozumienie. Nie jestem zadowolony, z wizyty, z porady, z atmosfery. Odradzam ten wybór.

Polecam serdecznie. Uzyskałem pomoc w wielu dolegliwościach

Polecam serdecznie. Uzyskałem pomoc w wielu dolegliwościach

Doskonały kontakt z pacjentem, pani doktor poświęca (w porównaniu z innymi lekarzami) dużo czasu pacjentowi, wyczerpująco tłumaczy chorobę i metody jej leczenia. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

nie polecam :( pani doktor lepsza jest w gadce niż leczeniu o skierowaniu do specjalisty i badaniach dodatkowych możemy zapomnieć najlepiej leczyć przecież samemu :(

Lekarz który dużo mówi ale książkowo, a nie jak fachowiec

Lekarz który dużo mówi ale książkowo, a nie jak fachowiec

Przypadkiem trafilam do tego 'lekarza', bylam w kraju i nie mialam innego wyjscia. Nie polecam nikomu. Niekompetencja i kompletny brak profesjonalizmu. Na ani jedno pytanie nie uzyskalam konkretnej odpowiedzi. Leczenie kompletnie nieskuteczne. Moj lekarz po powrocie zlapal sie za glowe. Mam nadzieje, ze to bedzie przestroga dla wszystkich. Omijajcie z daleka!