lek. dent. Wioletta Ozgowicz

Chodziłem do dr Ozgowicz regularnie na kontrolę uzębienia co pół roku. Pani doktor w ogóle nie wykryła dużej dziury w zębie, która się tworzyła od co najmniej dwóch lat. Po ponad dwóch latach od pierwszej wizyty zaczął dokuczać mi ból zęba, który dość mocno promieniował. Podejrzana została "ósemka", zrobiłem prześwietlenie i okazało się, że rzeczywiście moje "ósemki" idą dość krzywo. Została przez stomatolog podjęta decyzja o chirurgicznym usunięciu "ósemki" ale po zabiegu ból powrócił. Ból zmusił mnie do udania się do innego stomatologa i od razu okazało się, że po ...

Podejrzana została "ósemka", zrobiłem prześwietlenie i okazało się, że rzeczywiście moje "ósemki" idą dość krzywo. Została przez stomatolog podjęta decyzja o chirurgicznym usunięciu "ósemki" ale po zabiegu ból powrócił. Ból zmusił mnie do udania się do innego stomatologa i od razu okazało się, że po prostu mam dużą dziurę w "szóstce" i zostało jedynie leczenie kanałowe (po pierwszym zabiegu, pół godziny po podaniu trutki ból minął). Po konsultacji z ortodontą ósemka została w ogóle niepotrzebnie usunięta. Wizyty u dr Ozgowicz kosztowały mnie dużo niepotrzebnego bólu. Nie polecam.