lekarz Wioletta Panek

Lekarka podchodzi do pacjentów rutynowo. Niestety w czasie pandemii trochę się pogubiła- arogancka i niemiła. Wiecznie obrażona. Kiedyś tuszowała brak wiedzy uśmiechem i pogawędka na tematy prywatne. Aktualnie Covid-19 ją przerósł. Nie polecam tej pani. Barbara

Bardzo polecam, lekarz godny polecenia, uprzejma, spełnia wszystkie oczekiwania.

dziadostwo ci lekarze to jak supermarket tylko ilośc pacjentów kasa i nic więcej, a dodzwonic sie tam to jakaś totalna porażka................ ale na prywatną wizytę to się dodzwonisz bez problemu umówisz i terminy są wolne bleeeeeeeeeee

bardzo mi pomogla jest bardzo dobra polecam

bardzo mi pomogla jest bardzo dobra polecam

Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam. Wpadła w rutynę i pogubiła się lub uważa, że z rozpędu jakoś to będzie, a nie jest.

Brak profesjonalizmu zawodowego zastępuje pytaniami o życiu prywatnym pacjentów.

bardzo wyrozumiała ogólnie super lekarz:)

bardzo wyrozumiała ogólnie super lekarz:)

Pani Panek ma leczyć a nie uśmiechać się, z uśmiechem na ustach doprowadziła do śmierci mojej matki.