lek. dent. Wioletta Piątek

Polecam w 200%. Wiedza i gabinet Pani Doktor robi wrażenie. Nie ma tak dobrego gabinetu w tej okolicy.

Pani doktor bardzo nie uprzejma. Leczyłam 2 zeby na raz mówiłam że boli trzeba dołożyć znieczulenie nie dołożyła, fotel ustawiła tak że nogi miałam w górze od czego zrobiło mi się bardzo słabo i miałam mdłości podczas zabiegu, mimo tego nie podniosła mnie nawet na chwilę żeby mi się poprawiło stwierdziła tylko że jak zemdleje to przecież leżę. Zęby faktycznie wyleczyła dobrze ale za te pieniądze oczekuje chociaż trochę empatii. Byłam u wielu dentystów i jako dorosła pierwszy raz płakałam podczas zabiegu i walczyłam z tym żeby nie zwymiotować na fotelu i mimo próśb nie mogłam na chwilę podnieść głowy podczas godziny leczenia zębów.

Polecam w 100 %. Dzięki Pani Doktor mam uratowane zęby. Sprzęt na wysokimi poziomie. Pani Doktor pracuję pod mikroskopem.

Pani stomatolog niestety była nie uprzejma oraz nie delikatna. Wyrwała ósemkę na siłę bez zerknięcia na panoramę czy zrobienia rtg (a jest pracownia w środku). Powiedziała do mnie "wcale nie muszę nic robić ". Znieczulenie (razy2) trzymało jedynie 2h, a w innym gabinecie gdzie wyrywałam ósemkę znieczulenie trzymało połowę dnia. Dodatkowo mam komplikacje po zabiegu. Nie polecam

Wyjątkowo dokładny dentysta. Sprzęt jakim dysponuje pani Doktor jest rzadko spotykany w gabinetach stomatologicznych (pierwszy raz widziałam taki sposób leczenia), co sprawia, że leczenie jest niesamowicie komfortowe dla pacjenta. Polecam każdemu, kto ma problem z przełykaniem śliny, czy dławieniem się przy borowaniu.