Wioletta  PrzybyszewskaWioletta  Przybyszewska - zdjęcie profilowe

Wioletta Przybyszewska

Psycholog, Psychoterapeuta

Właścicielka Olsztyńskiego Instytutu Psychoterapii. Psycholog, psychoterapeuta, mediator rodzinny, teolog, pedagog, certyfikowany terapeuta Żywej Nadziei Mount Joy College.

Nie polecam, wogole nie słucha pacjenta. Ma swoje teorie i nie wysłuchuje zdania pacjenta. Podaje nie sprawdzone teorie. Ubarwia sytuacje. W rozmowie podnosi głos. Rozmawia tak jak by tylko ona miała rację. Żałuję że miałem przyjemność (?) poznać panią.

Bardzo miła atmosfera i rzeczowe podejście do problemu. Nie żałuję wizyty i szczerze polecam innym.

Jestem pod dużym wrażeniem umiejętności Pani Wioletty, która zawsze umie doradzić i pomóc bez względu na rodzaj problemu. Przede wszystkim jest bardzo ciepła i umie doskonale słuchać, nawet między wierszami. Zawsze można liczyć na pełne zaangażowanie i niekonwencjonalne metody.

Profesjonalna pomoc udzielona przez uprzejmą Panią psycholog. Świetne podejście do pacjenta, dużo cierpliwości i bardzo dużo przekazanej wiedzy.

Profesjonalne podejście, przyjazna atmosfera oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie sprawią, że Pani Wioletta Przybyszewska jest w pełni godną zaufania i polecenia osobą.

Pani Wiola potrafiła pracować ze mną, więc chyba każdemu potrafi pomóc. Nie spotkałem do tej pory tak życzliwej, rozumiejącej i kompetentnej psycholog jak Pani. Dziękuję z całego serca polecam!

Bardzo profesjonalna pomoc psychologiczna, gorąco polecam Panią Wiolettę i Olsztyński Instytut Psychoterapii, po przejściu przez wiele psychologów i terapeutów tutaj dostałam najlepszą pomoc