2,9
2,9
2,4

Uważam ,że pani profesor jest wspaniała i godna polecenia.Ma ogromną osobistą kulturę i wiedzę co jest zrozumiałe,nigdy nie poszłabym do innego lekarza .Te negatywne opinie są dla mnie niezrozumiałe.

Delikatne i niestresujące badanie! Rzeczowo odpowiadała na moje pytania! I ma fajne poczucie humoru, za wizytę kontrolną nie musiałam płacić - więc ok! Naprawdę warto!

Najgorszy lekarz u jakiego byłam. Mimo profesorskiego tytułu kompletny brak kultury i zaangażowania w problem pacjentki. Zamiast diagnozy usłyszałam żenujący wykład i zreo propozyjci rozwiązania problemu choroby. Na interpretacje wyników zleconych przez Panią Profesor czekałam 2 tygodnie. Całość oceniam jako stratę czasu i piniędzy. Omijacie dziewczny z daleka ten gabinet.

Całość oceniam jako stratę czasu i piniędzy.
Omijacie dziewczny z daleka ten gabinet.

Pani Skrzypulec może i ma tytuły naukowe!!!Wejście do gabinetu poprzedza wizytówka Przyjaznego Lekarza.Z przykrością stwierdzam,że ten tytuł chyba znalazł się tam przez przypadek .Pani Skrzypulec nie zdaje na dzień dobry podstawowego egzaminu z człowieczeństwa.Brak taktu,brak kultury,brak ogłady ,brak klasy...wiele mogłaby się nauczyć od swojej pacjentki,ale woli kierować się niskimi pobudkami...Zamiast pomóc wpędza w głęboką depresję osoby szukające wsparcia.I za to wszystko każe jeszcze sobie zapłacić ...brak słów.Omijajcie Tę Panią szerokim łukiem i nie wzbogacajcie jej.

Moim oczekiwaniem było urodzenie dziecka - leczyłam sie u niej prawie 5 lat (podczas leczenia brałam olbrzymie ilości tabletek)- były 2 ciąże zakończone poronieniem niewiadmomego pochodzenia. Wykonanych miałam wiele badań, hsg, laparoskopię. Niby byłam pacjentką pod jej specjalna opieką, ale jak potrzebowałam chociażby jej porady telefonicznej to nigdy nie odbierała, wiecznie zabiegana, wyjazdy zagraniczne - nie można na nią liczyć. Na ostatniej wizycie skierowała mnie do innego lekarza i powiedziała, że jak będę w ciąży to mam do niej wrócić (stwierdziłam, że jeżeli uda mi się ponownie zajść w ciążę "u innego lekarza" to napewno do niej nie wrócę,ponieważ ona nie wniesie zadnego swojego wkładu do jej powstania). Wadą jest długi okres oczekiwania na wizytę oraz zbyt wysoki koszt wizyt, nie bierze pod uwage tego, że ktoś chodzi do niej często (min. co dwa miesiące)i tak płaci praktycznie tyle samo.

Nie polecam nikomu Pani Profesor. Strata czasu, pieniędzy i nadziei. Leczyłam się niecały rok na domniemaną niepłodność. Leczenie to zbyt duże słowo, ponieważ Pani profesor jedynie "karmiła" mnie tabletkami antykoncepcyjnymi. Po dwóch pobytach w szpitalu, gdzie zrobiono mi laparoskopię jajników (bo miałam zespół policystycznych jajników) okazało się, ze mam początki endometriozy. Pani profesor po stwierdzeniu,że nie powinnam brać tabletek, które wcześniej mi przepisała, wysłała mnie na konsultacje do innego profesora na drugim końcu Polski i poprzez panią recepcjonistkę oświadczyła, że rezygnuje z mojego dalszego leczenia. To bezczelność i kpina! I jeszcze za taką kasę!To przecież Ona jest specjalistką od leczenia niepłodności!Widocznie mój przypadek popsułby statystyki Pani profesor, którymi tak bardzo się chwali. Najlepiej zarabia się na bezradności nieszczęściu kobiet, które za wszelką cenę pragną dziecka...Teraz jestem pod opieką normalnego lekarza ginekologa, który zaczął mnie po prostu leczyć

Wspaniały lekarz,kompetentny z prawdziwym podejściem do pacjenta, powołaniem do zawodu, ogromną wiedzą,a na dodatek o wielkim sercu dla pacjentów.Takich lekarzy sie nie spotyka.