Wioletta Szlęk-Królikowska

2,9
2,7
2,7
2,6

Myślę, że te nieprzychylne opinie piszą inni lekarze z typowej zazdrości. Nigdy nie miałam żadnego problemu związanego z Panią Doktor. Nigdy nie czekam długo w kolejce, umawiam się z dnia na dzień. Pani Doktor zawsze mnie bada osłuchowo, ciśnienie, gardło, a nawet sprawdza brzuch. Nigdy nie poczułam się niezbadana czy też zbagatelizowana. Zawsze dostanę dobrze postawioną diagnozę ale kiedy nie trzeba nie przepisze leku co jest wręcz prawidłowe bo nie zawsze jest powód do faszerowania. Jeśli sytuacja wymaga dostaję skierowanie na szczegółowe badania z krwi. Ze skierowaniem do specjalisty czy na badanie USG też nigdy nie było problemu.
Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, zawsze uśmiechnięta i zawsze ma czas dla pacjenta.

Tak chamskiej i wrednej osoby nikomu nie polecam! Zakończyła rozmowę słowami że jest już zmęczona i odłożyła słuchawkę. Brak kultury i empatii! Życzę szanownej Pani doktor aby inni potraktowali ją w ten sam sposób w jaki ona potraktowała moją mamę!

Tak chamskiej i wrednej osoby nikomu nie polecam!

Choroba męczyła mnie od kilku tygodni i bardzo rzadko odwiedzam lekarzy ale akurat tym razem musiałem skorzystać z czyjejś pomocy, na co Pani doktor po 2 minutowej wizycie stwierdza że wszystko jest OK i zaleciła leki typu Gripex oraz wstrzymujące kaszel (gdzie na oskrzelach miałem złogi śluzu ), kazała za parę dni przyjść na kontrolę gdzie myślałem że się wykończę już podczas samej wizyty , na szczęście po tej pseudo wizycie poszedłem do innego lekarza gdzie po badaniu z miejsca dostałem Antybiotyk 10 dniowy oraz długie zwolnienie z racji stanu w jakim byłem . NIGDY WIĘCEJ TEGO CZŁOWIEKA !!!!!

Pani była arogancka, nawet nie wysłuchała mnie do końca od razu stawiając diagnozę nie dając szansy na opisanie mojej sytuacji. Na jej usprawiedliwienie mogę dodać tylko, że to chyba ten wiek i dla tego tak się zachowuje.

Pani doktor Szlęk-Królikowska powinna zmienić zawód. Lekarz powinien wysłuchać pacjenta i przynajmniej starać się mu pomóc w odzyskaniu zdrowia. Pacjent przez panią doktor jest traktowany wybiórczo na zasadzie "następny proszę".Po wizycie u pani doktor z gabinetu wyszłam jak "zbity pies".Nie mam zaufania do tej pani i nie mogę pozwolić żeby taki lekarz "dbał o moje zdrowie. W swoim kilkudziesięcioletnim życiu pierwszy raz spotkałam tak bezdusznego lekarza, pozbawionego empatii . Sam chłód wieje od tej pani doktor, a uśmiech ma teatralny.

Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że jestem bardzo zdziwiona tak niekorzystnymi opiniami innych użytkowników względem Pani Doktor. Pacjentką Pani Dr Szlęk-Królikowskiej jestem od początku tego roku.Kilkukrotnie musiałam się wybrać na wizytę głównie ze względu na sezonowe przeziębienia. Po pierwsze zawsze gdy jestem chora mam szansę na przyjęcie tego samego dnia, Pani Doktor zawsze poświęca mi swój czas, słucha o moich dolegliwościach, bada (osłuchowo, gardło, mierzy ciśnienie) i zleca kuracje. Zdarzało się, że była to zwykła infekcja wymagająca porządnego wygrzania i brania leków przeciwzapalnych ale gdy niestety zaatakowały bakterie zawsze trafiła z ...

Pacjentką Pani Dr Szlęk-Królikowskiej jestem od początku tego roku.Kilkukrotnie musiałam się wybrać na wizytę głównie ze względu na sezonowe przeziębienia. Po pierwsze zawsze gdy jestem chora mam szansę na przyjęcie tego samego dnia, Pani Doktor zawsze poświęca mi swój czas, słucha o moich dolegliwościach, bada (osłuchowo, gardło, mierzy ciśnienie) i zleca kuracje. Zdarzało się, że była to zwykła infekcja wymagająca porządnego wygrzania i brania leków przeciwzapalnych ale gdy niestety zaatakowały bakterie zawsze trafiła z antybiotykiem, który skutecznie postawił mnie na nogi. W związku z moją nadwagą przekazała mi szereg niezbędnych informacji, skierowała na badania, poleciła dobrego dietetyka. W mojej opinii jest rzeczowa, konkretna i kompetentna. I z całego serca będę polecała Panią Doktor innym pacjentom!

Nie polecam!!! Pomimo, że byłam chora, zawroty głowy z osłabienia, dreszcze, bóle mięśni, kaszel i bolące gardło, doktor stwierdziła, że to tylko lekka infekcja. Nie przepisała żadnego antybiotyku, nie chciała dać nawet zwolnienia z pracy, gdyż stwierdziła, że lekka infekcja nie podlega zwolnieniu. Doktor zajrzała tylko na buzi, zbadała plecy i to wszystko !!! Bardzo służbowa. Wyglądała na miłą ale to tylko pozory. Jak najdalej od takich lekarzy ! Uważam że jest niekompetentna, bo nie wykonała wszystkich czynności aby sprawdzić co mi jest.

Niestety nie polecam , podejście do pacjęta "z góry " niby miła ale to tylko kreacja . Brak życzliwości i zrozumienia dla pacjenta.

A ja nie polecam Tej Pani... Szkoda czasu i nerwów... mialam zapalenie tchawicxy i rozne grozne choroby a dla niej zawsze przeziebienie.... gdybym nie poszla do innego lekarza to bym zyla z wiedza ze przeziebienie niby...i dziecko malutkie bym zarazila... Kompletnie nie kompetentna Doktor..

tragiczna. Zamiast badań podstawowych - skierowanie do psychiatry - współczuję pacjentom. Zmieniłam lekarza.