Wioletta Wilk

Endokrynolog

2,9

Pani dr Wilk jest lekarzem z powołania, godnym polecenia. Służy ludziom z wielkim profesjonalizmem i zangażowaniem. W trakcie wizyty jest taktowna, skupia się na pacjencie i analizuje historię choroby Ma analityczny umysł i stawia diagnozę w oparciu o komplet wyników zleconych badań. Jestem jej pacjentką od 12 lat. W moim przypadku trafna diagnoza Pani doktor Wilk i dopasowanie dawek leków pozwala mi normalnie funkcjonować. Życzę Pani dr Wilk powrotu do zdrowia. Pani doktor czekamy na Panią. Z wyrazami szacunku.

Życzę Pani dr Wilk powrotu do zdrowia.
Pani doktor czekamy na Panią.
Z wyrazami szacunku.

Stanowczo odradzam . Doktor jest bardzo przyjemna ale nic poza tym. Strata czasu dla ludzi którzy chcą odzyskać zdrowie. Nie zwraca uwagi na objawy i kieruje się tylko wybiórczo wynikami. Teraz mam już zdiagnozowana niedoczynnosc tarczycy przez innego lekarza i leczenie przynosi efekty. Na objawy: -ospałość,puchnięcie, bóle i zawroty głowy , niskie ciśnienie , niska temperatura ciała , zimne dłonie i stopy, problemy z dziąsłami , mlekotok ( prolaktyna podwójna) ft4 34% ft3 78% i wiele wiele innych objawów łącznie z omdleniem i wizyta w szpitalu usłyszałam ze taka jest już moja natura strata czasu , nerwów i pieniędzy . Wiec jeśli nie masz tarczycy do wycięcia to rozpoznania choroby nie będzie .!!!

Pani doktor jest bardzo dokładna.Zleca konkretne badania. Nie zgodzę się z opinią wyżej że wizyta trwa krótko na NFZ ja dziś wyszłam po 30 minutach Jest lekarzem bardzo rzeczowym I nie musi słodzić żeby być bardzo lubianą bo to nie chodzi o to w wizycie. Wizyta lekarska to nie czas na pogawędki I szerokie uśmiechu to czas na no żeby mogła pomóc pacjentowi . Ja uważam że wie co robi.

Pani doktor powiedział A że mam chorobe tarczycy od wielu lat ale trzeba obserwować nie dala żadnych leków a ja się nadal mecze opowiada wszystko tak jak po chińsku pieniądze wypalone w błoto ostrzegala mnie przypadkowa Pani ale sie nie posluchalam

Ta Pani nie zachowuje się jak lekarz. Człowiek totalnie bez powołania, taktu, kultury osobistej i poszanowania dla Pacjenta. Zwraca się bezosobowo „pacjent usiądzie, pacjent powie”, przerywa, nie potrafi wysłuchać, w trakcie wizyty staje się wyniosła i bezczelna. Bagatelizuje wyniki badań. Nigdy nie spotkałem sie z takim lekarzem. Nikomu nie życzę aby trafił do tej pani. Zadziwia fakt, ze ta pani nadal pracuje.

Po lekarzu można oczekiwać znajomości zasad dobrego zachowania - pod tym względem pani doktor w pełni dorównuje lekarce z filmu "Pora umierać" z Danutą Szaflarską. Jeżeli ktoś jest szczególnie wrażliwy na przejawy chamstwa, to radzę takiego lekarza omijać szerokim kołem.

Leczę się u dr Wilk od wielu lat, uważam to naprawdę dobry, kompetentny lekarz. Jeżeli chodzi o wizytę w prywatnym gabiniecie konsultacja trwa koło 20 min pani doktor analizuje cały przebieg choroby aktualne wyniki badań , za każdym razem dokładnie bada pacjęta i wyjaśnia jaki jest stan zdrowia i jak będzie wyglądało dalsze leczenie, zleca odpowiednie badania. Zawsze jest bardzo miła. Jeżeli chodzi o wizyty refundowane z kasy chorych to rzeczywiście wizyta trwa krótko pani doktor mówi bardzo szybko niezrozumiale dla pacjęta, myśle że winika to z chęci przyjęcia jak największej liczby pacjętów w krótkim czasie, ale uważam że nie oznacza to iż leczenie jest mniej skutecze.

Pani doktor mówi chaotycznie,trudno ją zrozumieć. Podczas wizyty załatwia prywatne sprawy przaz tetefon. Zdwcydowanie odradzam.

NIE POTRAFI SPOKOJNIE WYSLUCHAC PACJETA Z JAKIM PROBLEMEM PRZYSZEDL W TRAKCIE WIZYTY ZLAATWIA SWOJE SPRAWY PRZEZ TELEFON

:) :) :) stronka fajna, szkoda że trzeba się tu uzewnętrzniać, a ni wystarczy zwykła opinia .co tu więcej dodać?jak wszystko jest wyżej wymienione?