dr n. med. Wit Cezary Danilkiewicz

3,6
3,4
3,2
3,4

Człowiek niezrównoważony psychicznie ! Uwaga ! Pierwsze wrażenie może być błędem. Już jako kilkunastoletni chłopiec, mocno odstępował od normy.

Bardzo sympatyczny lekarz. Poświęca naprawdę sporo czasu pacjenotowi i szczegółowo wszystko tłumaczy. Bardzo mi pomógł dlatego szczerze go polecam.

Polecam. Bardzo miły i cierpliwy. Bardzo wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania.

Gastroskopia wykonana w bardzo nerwowej atmosferze, jak wiadomo badanie nie należy do przyjemnych, lekarz nie ułatwia, pokrzykuje na pacjenta, zachowuje się jakby był obrażony na cały świat, traktuje pacjenta z góry. Po bardzo nieprzyjemnym i bolesnym badaniu które ten pan wykonał nie udzielił porządnej informacji, jedynie oddał wynik. Pomimo że wizyta była prywatna na badanie kazano mi czekać dodatkowo 45min - brak poszanowania czasu pacjenta. Nie polecam a wręcz ODRADZAM!

Pan doktor bardzo uprzejmy, szczegółowo tłumaczy przebieg operacji.

Pan doktor bardzo uprzejmy, szczegółowo tłumaczy przebieg operacji.