lekarz Wit Dubarek

Psychiatra

1,9
1,6

Nie rozumiem negatywnych wpisów, bo ja mam bardzo dobre doświadczenia z leczenia u Pana Doktora, mimo porażki u innego lekarza. Pan Doktor jest uważny i dobrał mi leki, uwzględniając te które biorę od lekarzy innych specjalności. Polecam Pana Doktora

Super lekarz!!! Pełen ciepła i empatii. Dużo mu zawdzięczam. Zawsze służy pomocą i cierpliwie słucha.

Dlaczego taki palant nadal piastuje stanowisko ordynatora? on sam potrzebuje pomocy, ale prawdziwego lekarza!!! Niszczy ludzi zamiast im POMAGAĆ!!! Może ktoś zechce wreszcie coś z tym zrobić??? Chociaż trudno mi w to uwierzyć, bo półświatek lekarzy stoi za sobą murem...

lekarz który nie słucha chorych nie dba o ich potrzeby i psychikę , a wręcz przeciwnie stwarza problemy powrotu do zdrowia, chce tylko utrzymać pacjenta jako sztukę dla NFZ ,dlatego jest ordynatorem "PODCZAS MOJEGO POBYTU NIE USŁYSZAŁ WIELU WOŁAŃ O POMOC "!!!!!! KTO TEGO NIE PRZEŻYŁ NIE DOWIE SIĘ! ILE LUDZI BŁAGA O POMOC A JEJ NIE UZYSKUJE !!!

ILE LUDZI BŁAGA O POMOC A JEJ NIE UZYSKUJE !!!

Zwykły palant.Nikomu nie polecam.Ja chciałem z nim rozmawiac a on zemna nie.Zgadzam sie z opiniami powyżej

NIE POLECAM NIKOMU!! TO CHORY NA NARCYZM CZŁOWIEK I NIE TYLKO NA TO...

NIE POLECAM NIKOMU!! TO CHORY NA NARCYZM CZŁOWIEK I NIE TYLKO NA TO...

Zgadzam się w pełni z koleżanką na gorze wiecznie nie ma czasu i czujesz się u niego jak na audiencji u jego królewskiej mości , mówi ogólnikami i ni ma ochoty niczego tłumaczyć

Nie polecam tego "lekarza" NIKOMU!!!! Nie słucha pacjenta i nie interesują go problemy pacjenta. Tak nie postępuje lekarz. Piszę o tym nie tylko ze swojego doświadczenia, ale i innych pacjentów, których znam. Uważajcie na tego pseudo lekarza!!!!!!!!