dr n. med. Witalij Andrzejewski

Pediatra

Polecam Pana Doktora wszystkim rodzicom,. Jest bardzo rzetelnym, kompetentnym i z oddanniem wykonującym swoją prace pediatrą. Podmiotowo traktuje swoich małych pacjentów (zwracając się do nich po imieniu). Z czystym sumieniem mogę polecić doktora jako osobę, która nie "testuje" leków na naszych małych pociechach ( faszerowanie licznymi medykamentami) , a trafnie dignozuje (szczegółowy wywiad) i dobiera jak najmniej inwazyjne, a zarazem skuteczne leczenie

Wspaniały człowiek i specjalista w swojej dziedzinie. Kompetentny, opanowany, z dobrym podejściem do dzieci. Można mu zaufać. Po wielu przygodach z innymi lekarzami Pan Doktor został naszym domowym lekarzem. Polecam.