lekarz Witalis Misiewicz

Laryngolog

To Lekarz przez duże L. Jestem obecnie w szpitalu po operacji przegrody wykonanej przez Pana doktora. Wiele osób przed zabiegiem polecało mi „miłego, profesjonalnego, zaangażowanego, ludzkiego i cudownego lekarza dr. Misiewicza”. Muszę przyznać, że nie zawiodłam się na żadnej z tych opinii. Przed zabiegiem przez 2 dni zrobiono mi wiele badań i konsultacji, aby wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu: od echa serca do gastroskopii włącznie. Na oddziale laryngologii w szpitalu kolejowym w Lublinie nie tylko ordynatora Misiewicza można chwalić. Oddział kameralny, sala operacyjna jest na oddziale więc nie muszą pacjentów przewozić. ...

Oddział kameralny, sala operacyjna jest na oddziale więc nie muszą pacjentów przewozić. Pielęgniarki bardzo miłe, pomocne, kilka razy dziennie pytają czy czego nie potrzebujemy. Jest czyściutko niedawno remontowany oddział, a salowe nawet 4 razy dziennie myją podłogę.
Każdemu mogę polecić ten oddział i tych wspaniałych lekarzy oraz pielęgniarki.
Bardzo dziękuję za opiekę i pozdrawiam całą załogę.

W marcu miałem operację przegrody nosa, operację prowadził Pan dr Misiewicz. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem w ręce profesjonalisty. Wszystko przebiegło sprawnie, bez bólu i bez komplikacji (mimo, że przypadek mojego nosa nie był łatwy). Bardzo miła i fachowa opieka po operacji. Dwa tygodnie po operacji przepływ w nosie mam jak nigdy wcześniej. Dziękuję! Pozdrawiam

Dwa tygodnie po operacji przepływ w nosie mam jak nigdy wcześniej.

Dziękuję!
Pozdrawiam

Naprawdę polecam wizytę u tego lekarza. Byłam u niego z dzieckiem.Ta wizyta spełniła moje oczekiwania.