Witold Drexler

Dermatolog

Źle zdiagnozował choroby naraził mnie na dwutygodniowy pobyt w szpitalu! I udawał ze mnie nie zna ! Wiec w100% nie polecam

Lekarz skuteczny, zdiagnozował mi AZP które zdaniem innej Pani "Doktor" była zapaleniem bakteryjnym i leczyła mnie antybiotykami, które wykończyły mnie a nie chorobę.

problem trądzik: czas oczekiwania na wizytę - 1h czas wizyty - 2min cena za wizytę - 300zł 1. brak przeprowadzonego wywiadu z pacjentem (no bo jak wizyta trwa 2min to chyba się nie da) 2.oglądnął twarz 10s + diagnoza (i bez tego bym dostał szczepionkę + Izotek) 3. zaaplikował jego super szczepionkę (jak wszystkim) 4.przepisał lek Izotek - bez badań, bez wywiadu chorobowego 5.skierował do apteki za rogiem, żeby tylko nam bo rabat się dostanie (bzdura!!!) Po przeczytanych opiniach na innym serwisie wiem że nie jestem sam!!! NIEBEZPIECZNY DLA PACJENTÓW ...

problem trądzik:

czas oczekiwania na wizytę - 1h
czas wizyty - 2min
cena za wizytę - 300zł

2.oglądnął twarz 10s + diagnoza (i bez tego bym dostał szczepionkę + Izotek)
3. zaaplikował jego super szczepionkę (jak wszystkim)
4.przepisał lek Izotek - bez badań, bez wywiadu chorobowego

Po przeczytanych opiniach na innym serwisie
wiem że nie jestem sam!!!

NIEBEZPIECZNY DLA PACJENTÓW !!!

NIE POLECAM