lekarz Witold Frąckiewicz

2,6
2,2
2,1
1,9

co prawda pan doktor wyleczyl moja przypadlosc(łuszczyła mi sie skóra na gowie), ale zaniepokoilo mnie jego dziwne poczucie humoru. Poza tym tlumaczylam ze skóra luszczy sie tylko na glowie, ale nalegal bym sciagnela bluzke... jestem wdzieczna za wyleczenieale, ale to byla lekka przesada. Kolezanki tez sie zkarzyly na ten sam problem.

Opieszałość i słabe podejście do problemu. Zapewne przy wizycie prywatnej byłaby lepsza ocena.. Na kase chorych odradzam

Na kase chorych odradzam

Beznadziejne podejście do pacjenta, zostałem okaleczony podczas zabiegu i później musiałem prywatnie sie leczyć ze szkod wyrządzonych podczas zabiegu. Nie polecam nikomu nigdy

Lekarz mi polecił kurację lekiem IZOTEK która jest bardzo skuteczna. Dziękuje mu za to. Polecam doktora Frąckiewicza.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam

Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam