Witold Gach

Świetny lekarz. Konkretny,uprzejmy, komunikatywny, dokładnie wyjaśnia szczegóły leczenia .Duzo czasu poświęca pacjentowi.Polecam.

Zdecydowanie zawód lekarza nie jest dla tego Pana. Lekceważący stosunek do pacjenta oraz jego bliskich. Brak zainteresowania chorym (tutaj stwierdzenie "Pani mąż nie jest najważniejszy na świecie"). Wyniosły arogancki, nie wypełnia należycie swoich obowiązków. Zdecydowanie odradzam wszystkim tego Pana (ciężko nazwać go lekarzem).

Lekarz arogancki jeśli już raczy odezwać się do pacjenta to traktuje go jak intruza.zdecydowanie nie polecam sam kontakt z doktorem jest już traumą dla pacjenta

Wspaniały lekarz. Gdyby wszyscy tacy byli :) Widać, że jest to lekarz z powołania a nie kolejny rzeźnik :) Pozdrawiam i dziękuję :)

Spotkałam się z doskonałą, profesjonalną i niezwykle życzliwą opieką.

Spotkałam się z doskonałą, profesjonalną i niezwykle życzliwą opieką.