lekarz Witold Hołdys

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora pomógł mi już kolejny raz serdecznie polecam .Jest bardzo dobry w wieku chorobach.

Jeden z lepszych których znam!Mieszkam w Genewie mam tam "swojego" polskiego lekarza ( bo polscy lekarze sa naqjlepsi )ale Dr. Witold Hołdys bije go na głowę!!! Ogromna wiedza, chec niesienia pomocy, wspaniały kontakt z pacjentem, to atuty naprawdę dobrego lekarza . Polecam!!! Aska N.Genewa. Szwajcaria

Bardzo dobry lekarz! Korzystam zawsze z jego wiedzy jak tylko jestem w kraju. To fachowiec duzej klasy, czlowiek cieply i umiejacy wysluchac pacjenta, wczuc sie w jego cierpienie! Zawsze jego diagnoza jest trafna jak i zaproponowane leczenie. Dziekuje Panu doktorowi za opieke. Maria Fischke. Wurzburg. Niemcy

Wielka wiedza praktyczna powiązana z dużą intuicją. Przyjazne usposobienie doskonale wpływa na bardzo dobry kontakt z pacjentem. Dokładny,sumienny,skrupulatny,perfekcyjnie prowadzący dokumentacje pacjenta.Bezbłędnie rozpoznał przyczynę mojej choroby.Teraz jestem zdrowym,szczęśliwym człowiekiem.Z serca gorąco polecam genialnego doktora.Wdzięczny pacjent z Darłowa.

Witold Hołdys został zwolniony z CRR KRUS w Szklarskiej Porębie przez dyrektora Ryszarda Bareja. Zwolnił Hołdysa za spanie w nocy podczas dyżurów lekarskich. Brawo Ryszard Barej.

Dr Witold Hołdys pracował kiedyś w CRR KRUS Granit w Szklarskiej Porębie. Miał bardzo dobrze, brał często dyżury nocne, podczas których spał. Tracił na tym finasowo KRUS. Ale wszystko się dr Hołdysowi yrwało, bo nowy dyrektor Ryszard Barej zabrał dr Hołdysowi nocne dyżury, a póżniej Hołdys przegrał konkurs na zastępcę dyrektora ds medycznych w CRR KRUS w Szklarskiej Porębie i został zwolniony z pracy. Bo dyrektor Ryszard Barej nie toleruje leniwych lekarzy.

A ja dowiedziałam się ze pani jest nieuleczalnie chora psychicznie i pani opinia o kimś takim jak dr Holdys jest tyle warta co pani panaroiczny stan. Coś pani nie wyszło w życiu to widać po pani wpisie. Nomen omen u nas tzn. w Dani za taka opinie byłaby pani ścigania przez prawo. Tutaj w Polsce w społeczeństwie pełnym nienawiści do siebie, zawiści i zazdrości, PISioryzmu, pewnie ujdzie to pani na tzw sucho! Dr Holdysa znam kilkanaście lat, zawsze jak jesteśmy w Polsce korzystamy z jego mądrych porad.Ciesze się ze wyjechałem z tak zawistnej spolecznosci i ze tam nie muszę wracać . Tak samo moje dzieci.To m.in. przez takie wpisy jak pani! M.M. Kopenhaga ,Dania.

Pózniej dowiedziałam się , że był skazany za oszustwo.

Pózniej dowiedziałam się , że był skazany za oszustwo.

Polecono nam Dr w Hotelu Gołebiewski. Przeszedł nasze oczekiwania jesli Hotele Gołebiewski maja umowy z takimi lekarzami , to je polecamy wszystkim. Dużo bywamy w tzw. świecie , ale takiej obsługi szukać ze świecą. Gratulujemy panu Gołębiewskiemu doboru lekarzy!!!J.J. Canada.

Nie wygralismy wprawdzie zawodów kolarskich w Kowarach, ale wygralismy cos wiecej korzystajac z pomocy Dr Hołdysa. Zdobyliśmy jego znajomość ( moze, na to liczymy kiedyś przyjażń...? )Bywamy często w tym rejonie naszego kraju i Dr Hołdys pasuje do jego piekna. Pracownicy Uniwersytetu Warszawskiego. Humaniści.