lekarz Witold Iciek

Laryngolog, Wizyty domowe

bardzo sympatyczny lekarz, leczył mojego ojca, konkretny specjalista , wie co mowi i wie co robi, bardzo starannie wytłumaczył chorobe ojca, oraz podjete działania, w szpitalu kieruje swietnym zespołem lekarzy, wspaniała miła atmoswera na oddziele..

prywatne wizyty i żadnej pomocy, po kilku bezowocnych wizyt zdecydowaliśmy się na zabieg prywatny dla dziecka zamiast nabijać portwel Panu doktorowi.

Brak mi słów. Celem wizyty było postawienie diagnozy i określenie sposobu leczenia. Zaczęło się od zgadywania a może to od tego albo może od tego. Ale nic się nie układa w całość. Najlepszy tekst był taki "czy PESEL się panu zmienia?" Że co proszę??? I dalej mówi do mnie: "Wie pan przed 40 to co się pan spodziewa? Lepiej już nie będzie" Przepraszam ale takich rzeczy dawno nie słyszałem. Poza tym powtarza to samo w kółko Macieja jak do durnia. Tłumaczę że mnie przewlekle boli jedna strona ucha a pan doktor na to: "Może się panu zdaje i tak ma być bo ja tu nic nie widzę". Dobra miły nie miły nie ważne ma być fachowiec i postawiona trafna diagnoza a tu pan doktor sobie żarty ze mnie robi. Nie mam czasu chodzić po lekarzach, szukam najlepszego specjalisty i nie pytam ile tylko płacę. Powiem tak po wizycie jestem zszokowany. Parę miesięcy wcześniej żona była na prywatnej wizycie u tego pana doktora i była bardzo niezadowolona myślałem że przesadza. Wstyd się przyznać ale teraz wiem że miała rację. Szkoda czasu i pieniędzy.

Świetny diagnosta z niezwykłą intuicją. Doskonale dobrał lek już na pierwszej wizycie.Nie naciąga na niepotrzebne spotkania.Uprzejmy i dowcipny-słowem lekarz ideał.

byłam z dzieckiem u Pana doktora wyglada na to że trafił z diagnozą i lekarstwami. zlecil badania o których pediatra nawet nie wspomniał chodzi o prosty wymaz z nosa i ustawienie antybiogramu i przynajmniej wiem teraz z czym mamy doczynienia.

jeden z najbardziej kompetentnych lekarzy , z jakimi miałam kontakt.

jeden z najbardziej kompetentnych lekarzy , z jakimi miałam kontakt.

Byłam u tego lekarza z dzieckiem, poświęcił nam dużo czasu ale nie do końca wytłumaczył jak leczyć, na dodatkowe badania skierował, gdy sama to zaproponowałam. Z wizyty wyszłam z większą niewiedzą i niepewnością niż przed.

operował mnie pół roku temu. jestem bardzo zadowolony

operował mnie pół roku temu. jestem bardzo zadowolony

polecali mi tego lekarza, ale nie jestem zadowolona, nie ma długotrwałej koncepcji leczenia, nie kieruje na dodatkowe badania, nie szuka przyczyny, slyszalam ze dobrze operuje ale do przewleklych sparw nie polecam

po prostu polecam. wielokrotnie udzielił mi fachowej pomocy. Jest dyspozycyjny i bardzo ludzki