lekarz Witold Iwanczewski

Świetny lekarz, dokładny i kontaktowy. Robi plomby dłogowieczne. Świetnie leczy kanałowo. Moim zdaniem ceny ma umiarkowane, w dolnych strefach stanów średnich. Trudno sie dostać z ulicy, ale potem opiekuje się znakomicie. Więcej takich lekarzy z powołania.

Dr.Iwanczewski. Gabinet nie dofinansowany ,jakby czas stanął w miejscu, lata 90.Blok ,1 piętro bez windy, w sąsiedztwie zwykłych mieszkańców.Plus jest gdzie zaparkować. Pracuje bez mikroskopu,dzis to duzy minus. Ma swoje przyzwyczajenia z którymi nie da sie dyskutować.! Stara się ,ale niestety technologia idzie do przodu. Jak na te standardy to drogi. Raczej jego starzy znajomi tworzą trzon jego wielbicieli. Trudno ocenić pracę lekarza nie będąc lekarzem.

Dr.Iwanczewski.

w sąsiedztwie zwykłych mieszkańców.Plus jest gdzie zaparkować.
Pracuje bez mikroskopu,dzis to duzy minus.
Ma swoje przyzwyczajenia z którymi nie da sie dyskutować.!
Stara się ,ale niestety technologia idzie do przodu.
Jak na te standardy to drogi.
Raczej jego starzy znajomi tworzą trzon jego wielbicieli.
Trudno ocenić pracę lekarza nie będąc lekarzem.

Odradzam! Poczułem się oszukany i naciągnięty na kasę. 1.0 higieny. wizyta wsadził mi łapy swe, po tym jak rozmawiał przez komórkę do buzi, bez żadnych rękawiczek. 2.wizyta na starcie ściął się z asystentką, i poszła, bo miała pretensje, że jej nie zapłacił za poprzednie asystowanie. A najważniejsze bez pytania przy okazji rozborował mi zdrowy ząb!!!, bo zastanawiało go czy nie jest zepsuty. Nie wydał rachunku i nie wbija na kasę, czyli robi to nielegalnie. Mówi na starcie plomba 150, na koniec śpiewa 300zł. Za każdym razem mówi, że zrobił od ...

Odradzam! Poczułem się oszukany i naciągnięty na kasę.

Nie wydał rachunku i nie wbija na kasę, czyli robi to nielegalnie. Mówi na starcie plomba 150, na koniec śpiewa 300zł. Za każdym razem mówi, że zrobił od razu kilka zębów etc. Obecnie po wizytach u niego mam tyle samo, zembów do naprawy w innym gabinecie, to jakiś magik? Nigdy więcej do niego nie pójdę i warto by zainteresował się nim US.

Teraz boli mnie ząb, który leczył, który nie bolał jak do niego poszedłem! Reklamacji pan specjalista nie uwględnia!

Jesli ktoś boi sie dentysty, polecam dr. Iwanczewskiego. Ten stomatolog jest rewelacyjny - po każdym względem, profesjonalny, uprzejmy, z ogromnym poczuciem humoru. Nie jest może tani, ale za to blomby robi doskonałe, a ekstrakcje tak, że nie czuje się wcale bólu. Polecam.

Uwielbiam doktora! Dzięki niemu uratowane zostały moje "zbolałe" zęby. Pełen profesjonalizm, dokładna porada, indywidualne podejście do pacjenta sprawia, że wracam tu zawsze - i będę wracać... Wanda

Wanda

Najlepszy dentysta u jakiego kiedykolwiek byłam. Pomimo iż cały zabieg zajął dużo czasu w ogóle się nie nudziłam dzięki genialnej obsłudze i osobowości Pana Doktora (genialne poczucie humoru) . Ząb naprawiony genialnie. Nigdy więcej nie pójdę w inne miejsce !

Doktor Iwanczewski jest bardzo kompetentnym lekarzem. Leczę się u niego 7 lat. Udziela medycznych porad i dużo poświęca czasu pacjentowi. Nie mam obaw przed wizytą - atmosfera jest zawsze miła i przyjazna :)

To jest najlepszy dentysta jakiego znam, chodzę do niego od lat, uratował mnie w wielu sytuacjach. Poza tym to jedyny dentysta przy którym można się zrelaksować. Wreszcie przestałam bać się borowania.

Iwanczewski jest bardzo dobrym fachowcem, leczę się u niego ponad 10 lat, godny polecenia !

do pana Witka chodzę od wielu lat, najlepszy dentysta jaki może być! Polecam

do pana Witka chodzę od wielu lat, najlepszy dentysta jaki może być! Polecam