dr n. med. Witold Korzekwa

Wspaniały lekarz - dobrze postawiona diagnoza uratowała mojego syna przed dalszym cierpieniem po wielogodzinnym bólu. Miły z podejściem do dziecka, wszystko wytłumaczył i zmienił leki naprawiając błędy koleżanki. Polecam - wspaniały człowiek i kompetentny okulista!

Pan Doktor jest cudotwórcą, nikt nie chciał podjąć się operacji zaćmy u mojej Mamy(cukrzyca, jaskra, choroba serca i podeszły wiek), dziękujemy za podjęte ryzyko, które zaowocowało sukcesem. Mama widzi i obie polecamy wszystkim pomoc Pana Doktora.

Moja mama miala wymiane soczewki z powodu zaawansowanej zacmy. Bylismy pelni nadziei, ze wzrok mamie sie od razu poprawi, jak to zwykle przy takich zabiegach. Niestety od czasu wymiany soczewki mama prawie nic nie widzi na to oko, jest o wiele gorzej niz przed zabiegiem. Miala juz dwie kolejne wizyty, niestety bez zadnych rezultatow.

Wspaniały lekarz ,miły, grzeczny w dzisiejszych czasach coraz trudniej spotkać takiego lekarza.Dla niego pacjent niezależnie od wieku jest najwarzniejszy .Jeżeli macie problemy z wzrokiem a wasz lekarz uważa że niema szans to on wam napewno pomoże tak jak pomógł mojej mamie.Polecam

Dopiero Pan doktor wytłumaczył mi skąd się wzięła u mnie jaskra i że wcale nie muszą na razie robić mi kolejnego zabiegu laserowego, do czego nachalnie nakłaniała mnie jego mama (koszt laseru 400zł). Specjalista godny polecenia. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta.

Znakomity okulista. Na szczególną uwagę zasługuje kultura i merytoryczna jakość kontaktu z pacjentem.Prawdziwy lekarz z powołania o olbrzymiej wiedzy i umiejętnościach jej praktycznego wykorzystania.Fachowiec w każdym calu. Żaden pacjent nie jest dla niego numerem statystycznym lecz osobą wymagającą indywidualnego podejścia. Dziękuje Panie doktorze za zoperowanie oczu mojej mamy pod kątem jaskry.

DZIEKUJE ZA OPERACJE MOJEJ MAMY- ZNOWU WIDZI

DZIEKUJE ZA OPERACJE MOJEJ MAMY- ZNOWU WIDZI