dr Witold Kowalewski

Neurochirurg

Poszedłem do niego ze skierowaniem po wypisie ze szpitala w Bydgoszczy(naczyniak tętniczo-żylny). Czekałem miesiac czasu na termin w tym zapchlonym włocławskim szpitalu nie Wienieckiej. Kazano mi plyte TK dostarczyć, a ten buc nawet nie zamierzał obejrzec plyty z TK. Powiedzial, ze wystarczy mu opis radiologa z bydgoszczy? To za co temu lekarzowi mają zapłacic teraz za moją wizytę? Za to, ze umie czytac? Spytałem sie go, czy nie potrzeba tego operowac jak embolizacja. Nie trzeba. Pytam: ale dlaczego, na czym to polega, ze trzeba czy nie. Ten: nie trzeba, bo nie.Ja:ale specjalnie dostarczylem plyte dla pana. A ten do mnie, zebym nie robil afery i zebym puknął sie w czoło i czy umiem czytac. A ten: Nawet gdybys przyniosl mi 100plyt czy tone węgla, to czy ja ci naprawie zdrowie? Lekarz zadaje pytanie? Po co mu płyta, bo czy ona mnie uleczy? To jest lekarz? Bufon, arogant. Ja nie ukrywam,ze tez jestem arogancki i jade z lekarzami. Tylko ze jest mala roznica. Ja jestem pacjentem dla ktorego zycie jest nadrzedna sprawą. A on konowałem zatrudnionym na publicznym stanowisku. Na szczescie mam nagranie dyktanonem, ktore jest dowodem na to, ze to jest bufon, arogant i pseudolekarz.

Jest przemiłym cudownym człowiekiem.Szkoda ,że nie pracuje już w szpitalu.Polecam.

Ten lekarz nie pracuje już w Konińskim szpitalu,kiedyś trafiłam do niego prywatnie,był miły,chciał pomóc,jednak kiedy trafiłam do przychodni,okazało się,że to zupełnie inny człowiek.Nie poznał mnie.Arogancki,nieuprzejmy.Odradzam

B.dobry lekarz, przyjazny pacjentowi,jako ordynator stara się stworzyć jak najlepsze warunki leczenia. Wzbudza zaufanie i można w pełni zdać się na jego lekarskie umiejętności.

Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu,znalazłam się na oddziale P.doktora w Koninie i choć nie przeprowadzał mi zabiegu osobiście to jako ordynator okazał się wspaniałym ,opiekuńczym człowiekiem dającym ogromne poczucie bezpieczeństwa pacjentowi.Jestem pod ogromnym wrażeniem jego osoby jako lekarza i człowieka. Dziękuję Panie doktorze za wspaniałą opiekę i troskę w tych dniach w których znajdowałam się na P.doktora oddziale neurochirurgi w Koninie. Białasik Zofia . Inowrocław. 19 O9 12.

Białasik Zofia . Inowrocław.
19 O9 12.

Bardzo dobry lekarz, po operacji ból kręgosłupa ustąpił całkowicie.

Bardzo dobry lekarz, po operacji ból kręgosłupa ustąpił całkowicie.

nie spotkalam tak oddanego i zyczliwqego lekarza a jednoczesnie wspanialego fachowca.moj syn po bardzo ciezkim wypadku tylko jemu zawdziecz zycie, a pod jego fachowa i troskliwa opieka wrocil prawie do pelnej sprawnosci, mimo, ze nikt nie dawal mu szans nawet na zycie. z pelnym zaufaniem oddalabym kazdego w jego cudowne rece. Rodzina pacjenta Witolda W.

jeszcze nigdy nie spotkałam lekarza tego pokroju, pan doktor bardzo nieuprzejmy, traktuje wszystkich z góry, nie ma szacunku do drugiego czlowieka!

Jest był i będzie najlepszy Posiada wielką wiedzę bo Przecież nikt nie zrobił by go ordynatorem i nie tylko gdyby był zwykłym lekarzyną Pozdrawiam mi pomógł i myślę że jak będzie taka potrzeba to nie odmówi pomocy

Zbyt wiele musiała bym się rozpisywać na temat dr.Kowalewskiego więc napiszę krótko NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM kontakt z tym lekarzem,jest arogancki perfidny i bezczelny,jego zachowanie jest karygodne potrafi kpić z chorego i ma ubaw stwierdzając że schorzenie kwalifikuje się do operacji.