lek. dent. Witold Kozanecki

3,7

Nie polecam!!! Ostatnia wizyta w tym gabinecie, zostałam przyjęta po godz i 15minutach, co gorsza dostałam takie znieczulenie że bym sie udusiła i zemdlała , zamiast mi pomóc, kazał mi sie położyć .Wybiegłam z gabinetu co sił , przed gabinetem czekał na mnie Tata zaczełam coraz bardziej puchnac i nie mogłam odychac pojechalismy do lekarza i dostałam dwa zastrzyki w pośladki (sterydy) bo lekarka powiedziała że jest w szoku że aż tak spuchłam i wykrzywiło mi pół twarzy. Masakra nie odpowiedzialny Lekarz Witold Kozanecki Nie Polecam !!!!

Bardzo dobry specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Wstawiał mi jedynkę po tym jak wybiłem ją na łyżwach, ponadto mam za sobą szereg wizyt u tego doktora, odbudował mi również zęby siódemki którym groziło wyrwanie. Rewelacyjny sympatyczny i kompetentny.

Gorąco polecam !!! Kompetentny , mily , uprzejmy

Gorąco polecam !!! Kompetentny , mily , uprzejmy

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Toruń"?

Jaśminowa 7

Prywatny Gabinet Stomatologiczny