lekarz Witold Krupa

Laryngolog

Byliśmy z córka trzy razy. Leki przepisywane na chybił trafił. Pomoże to pomoże a jak nie to przepiszemy co innego. Zawsze wie lepiej niż rodzic mimo tłumaczenia ze tak nie jest. Odradzam.

Odradzam.

Pan doktor bardzo uprzejmy, wszystko dokładnie wytłumaczył, ma dobre podejście do dzieci a przede wszystkim widać że zna się w swojej dziedzinie.

Nie polecam. Byłem u lekarza, dostałem lek na poprawienie odporności i aerozol do gardła. Mówił, że mam niegroźny stan bakteryjny... poszedłem do innego lekarza, też bez skutecznie... Na własną rękę zrobiłem wymaz z gardła... wizyta u trzeciego laryngologa i... okazało się że mam gronkowca złocistego. Czeka mnie długie leczenie... Zdecydowanie nie polecam tego lekarza

Wspaniały diagnosta.Miły dyskretny lekarz.Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami szczególnie dziećmi.Serdecznie polecam.

Pan Dr.leczy trzecie pokolenie w naszej rodzinie .Zawsze właściwie nas leczy bądż kieruje do szpitala,konsultacje.Bardzo sympatyczny z empatią .Doskonały profesionalista .Zaufany.Z głębokim przekonaniem możemy polecić każdemu

Witam. Odwiedzalem Pana doktora oczywiscie prywatnie poniewaz panstwowa wizyta pozostawia wiele do zyczenia. Przepisal mi raz leki na przeziebienie gornych drog oddechowych, po ok 2 tygodniach pozostal mi uporczywy kaszel na co Pan doktor przepisal znowu kolejne leki ale najsmieszniejsze bylo to co powiedzial ze jesli teraz nie przejdzie to on tu juz nic nie poradzi. Osobiscie nikomu nie polece uslug tego weterynarza strzela w diagnozy nie robiac zadnych badan na zasadzie a moze sie uda. Przepisywal mi leki nie robiac badania a okazalo sie ze mam hlamydie i dlatego ...

Witam.
Odwiedzalem Pana doktora oczywiscie prywatnie poniewaz panstwowa wizyta pozostawia wiele do zyczenia. Przepisal mi raz leki na przeziebienie gornych drog oddechowych, po ok 2 tygodniach pozostal mi uporczywy kaszel na co Pan doktor przepisal znowu kolejne leki ale najsmieszniejsze bylo to co powiedzial ze jesli teraz nie przejdzie to on tu juz nic nie poradzi. Osobiscie nikomu nie polece uslug tego weterynarza strzela w diagnozy nie robiac zadnych badan na zasadzie a moze sie uda. Przepisywal mi leki nie robiac badania a okazalo sie ze mam hlamydie i dlatego jest kaszel. Dla tego Pana zawod lekarza to jedynie czysty pieniadz i nic pozatym. PS. Z tym obmacywaniem piersi u kobiet rowniez slyszalem od mojej kolezanki ze mialo to miejsce dziwi mnie ze nikt nie pojdzie z tym na policje.

Pan dr leczył u mnie zapalenie nerwu twarzy, rewelacyjny wynik. Lekarz neurolog nie potrafił sobie z tym poradzić a pan Krupa - tak. Polecam jak najbardziej tego lekarza.

Mnie przed badaniem oskrzeli pan doktor kazał się rozebrać i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie kazał mi również zdjąć stanika po czym dotknął moich piersi i zapytał czy wszystko w porządku.Byłam tym tak zaskoczona ze ta chora sytuacja dotarła do mnie dopiero po wyjsciu z gabinetu.

Z cala pewnoscia polecam Pana doktora za jego profesjonalizm i ludzkie podejscie do pacjenta. Pan doktor znalazl czas na wizyte,poza wyznaczonym czasem. Jest uprzejmy, kompetentny i czuly na ludzka krzywde

Pan doktor znalazl czas na wizyte,poza wyznaczonym czasem.
Jest uprzejmy, kompetentny i czuly na ludzka krzywde

Zdecydowanie uprzejmy,sympatyczny lekarz z doświadczeniem.Tłumaczy chorobę,proponuje zawsze wiele rozwiązań a przy tym wszystkie "za" i "przeciw". Wyraża się zrozumiale,jasno oraz rzeczowo.Polecam tego laryngologa osobą z wielkim problemem (jak mój) jak i tym z niewielkim problemem ale równie niepokojącym.Koszt wizyty prywatnej nie jest szokujący.Przystępna kwota.