lekarz Witold Laskowski

Psychiatra

We wrześniu minie mi rok z Panem Laskowskim i ogromnie się cieszę, że na Niego trafiłam ! Zadaje dokładne pytania i słucha - co jest tak wspaniałym uczuciem :) Uświadomił mi, że może być lepiej i jest ! Osoba pozytywna i uśmiechnięta , dająca nadzieję na lepsze jutro . Polecam !

Polecam !

I recommend. He was very nice and professional. He really helped me. If you will have some troubles, you could visit him fo sure.

Do Pana doktora trafilam z polecenia. I sama z czystym sumieniem polecilam go 2 innym osobom, ktorym pomogł tak jak i mnie. Pierwsza wizyta byla bardzo długa, Pan doktor cierpliwie wysłuchuje co pacjent ma do powiedzenia, zadaje wiele pytań i dzieli się spostrzerzeniami. Po tym dowiedzialam się wszystkiego na temat mojej choroby, leków, ich skutków ubocznych. Dziękuję Panie doktorze za przywrócenie mi chęci do budzenia się każdego dnia z uśmiechem!

Słaby lekarz , potrafiący zrobić doskonałe pierwsze wrażenie. Dobry przy pierwszym kontakcie pacjenta z lekarzem tej specjalniści. Przy poważniejszych schorzeniach bezradny, nie potrafiący odpowiednio dobrać leków. Ma trudnosci zpostawieniem właściwej diagnozy. Bardzo utrudniony kontakt z lekarzem w przypadkach nagłych. Nie polecam.

bardzo dobry człowiek i lekarz chce pomóc każdemu pacjentowi mi pomógł chociaż choroba we mnie iskrzy potrafi dobrać leki na moje dolegliwości i będe się go trzymał jest ok zapraszam innych ludzi z problemami do pana doktora

***Takich lekarzy jak pan doktor WL jest niewielu ,trafiłam do niego z polecenia,szkoda że tak póżno .Cenię sobie go za wszystko ,co zrobił dla mnie kiedyś i na bieżąco ,,TU i TERAZ ''. Problemy człowieka nawet te malutkie w czasie ,,wspólnej podróży" rozwiązuje wraz z pacjentem.Nie pozwala się poddawać!!!Daje dużo wsparcia.Zaraża empatią-wszelkie niepokojące myśli można wyrażać przy doktorze bez uczucia lęku i zakłopotania . Zachęca do ciekawych lektur ,tak jest ,można nawet polubić B.Pawlikowską. Panie doktorze ,serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wszystko i również życzę dużo zdrówka :) :) :)

Zachęca do ciekawych lektur ,tak jest ,można nawet polubić B.Pawlikowską.

Gorąco polecam doktora Laskowskiego. Byłam u Niego juz kilka razy i nie mam zamiaru zmieniać lekarza.

nie pomógł, wręcz zaszkodził, manipuluje i wykorzystuje ludzi

nie pomógł, wręcz zaszkodził, manipuluje i wykorzystuje ludzi

Bardzo długo leczyłam się u dr Laskowskiego. Szkoda ze odszedl ze Slonecznej. :-( Jest wspaniałym lekarzem i czlowiekiem. Zawsze mial dla mnie czas i zawsze trafial z lekami. Wyciagnal mnie z wielkiego bagna. Nawet nie zdazylam podziekowac.Teraz pewnie bede go szukac prywatnie, bo nowa pani doktor na Slonecznej nie jest juz tak dobra jak pan dr Laskowski. Jesli mialabym polecic komukolwiek to tylko dr Laskowskiego!!!

JEST NAPRAWDĘ DOBRYM SPECJALISTĄ,UMIE PRZEDE WSZYSTKIM SŁUCHAĆ.PO PIERWSZEJ WIZYCIE JUŻ BYŁAM ZADOWOLONA Z EFEKTÓW LECZENIA:))POLECAM!!!