lekarz Witold Matusiak

Laryngolog

Serdeczne podziękowania dla dr Witolda Matusiaka, który operował mnie w zakresie usunięcia migdałów, małżowin nosowych, korekcji przegrody nosowej i operacji zatok FEES. Bardzo konkretny i dobry lekarz – bardzo dobry kontakt podczas konsultacji, przed operacją jak również jego opieka pooperacyjna i troska po powrocie do domu. Bardzo sprawny operator – jestem 15 dzień po operacji i biorąc pod uwagę rozległość zabiegu mogę ocenić na tą chwilę, że został on wykonany jak najmniej inwazyjnie i sprawnie co bez wątpienia przyczyniło się do szybkiej rekonwalescencji na tle opinii moich znajomych, którzy dużo ...

Bardzo konkretny i dobry lekarz – bardzo dobry kontakt podczas konsultacji, przed operacją jak również jego opieka pooperacyjna i troska po powrocie do domu. Bardzo sprawny operator – jestem 15 dzień po operacji i biorąc pod uwagę rozległość zabiegu mogę ocenić na tą chwilę, że został on wykonany jak najmniej inwazyjnie i sprawnie co bez wątpienia przyczyniło się do szybkiej rekonwalescencji na tle opinii moich znajomych, którzy dużo gorzej i dłużej dochodzili po pojedynczych zabiegach w innych miejscach.

Ma podejście do dzieci,mój syn uważa go za miłego lekarza i z uśmiechem na twarzy idzie do kontroli.Odpowiada na wszelkie pytania z cierpliwością ( a jestem dociekliwa i gaduła)Dba by dziecko się nie bało,by czuło się komfortowo :)

Jestem dwie doby po zabiegu fess i jest ok. W trakcie zabiegu wycięto mi małego polipa i udrożniono zatoki. Wszystko w znieczuleniu ogólnym zero bólu. Doktor choć mało mówny ale z a to z pewną ręką i nie małą praktyką bo takich i podobnych zabiegów przeprowadza dużo . Każdego dnia pobytu w szpitalu a byłem tam w sumie 4 dni przeprowadzał jakiś zabieg . W moje ocenie dobry konkretny lekarz . Cały Zespół w Polanicy jak najbardziej na plus.

byłam u wielu laryngologów ale tak dokładnie nikt mi jeszcze nie zbadał syna jak dr Matusiak witold, ma podejście do dzieci

Miałem przeprowadzany przez niego zabieg plastyki przegrody nosowej w Polanicy. Mogłem rozmawiać z nim podczas zabiegu (znieczulenie miejscowe) i zadawać pytania, na które odpowiadał oraz informował co w danej chwili robi. Jestem raczej zadowolony z zabiegu, choć według jego opinii na całkowite wygojeniei końcowe efekty trzeba poczekać jeszcze okolo pół roku. Ma "delikatną rękę" czego nie ma większość innych laryngologów! Polecam :)

Wizyta trwała 3 minuty, kosztowała 100zł. Lekarz nie postawił diagnozy, nie zaproponował leczenia, pomimo ,że symptomy infekcji ucha występują nadal, zatem coś jest na rzeczy. Stwierdził, że on tu nic nie widzi, więc poczułam się tak jakbym sobie to wszystko wymyśliła. Brak kompetencji i rzetelności. Zdecydowanie odradzam.

Byłam u tego lekarza zarówno prywatnie, jak i w szpitalu w Polanicy. Doktor nie potrafił wytłumaczyć dlaczego mam mieć wykonany zabieg, nie odpowiedział na moje pytania... tylko od razu zabieg bo tak najłatwiej. Nie rozumiem, dlaczego taka osoba jest ważnym lekarzem na laryngologii w Polanicy... może i jest kompetentny ale zero komunikatywności, porozumienia i rozmowy z pacjentem!!!

polecam tego lekarza bardzo miły ma podejście do dzieci

polecam tego lekarza bardzo miły ma podejście do dzieci