dr n. med. Witold Mazurdr n. med. Witold Mazur - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr n. med. Witold Mazur

Kardiolog, Kardiochirurg

Po studiach spędzonych w Lublinie skupiłem się na sercu, które stało się moją pasją. Głownie na Śląsku, w II Klinice Kardiochirurgii w Katowicach-Ochojcu, później w Rzeszowie, szkoliłem się pod okiem mistrzów. Uzyskałem specjalizację z kardiochirurgii, z wyróżnieniem obroniłem w Zabrzu rozprawę doktorską.
Po wielu latach operowania serc obecnie zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem kardiologicznym. Wiedza i doświadczenie we wiodących klinikach i oddziałach kardiochirurgii wzbogacam obecnie przez odbywanie od 2013 roku specjalizacji z kardiologii.

Jestem dumny i zadowolony z tego, co robię, gdyż od zawsze chciałem być w lekarzem. W mojej rodzinie wszyscy ukończyli kierunki „techniczne” i chyba dlatego w moich rozmowach z pacjentami roi się od „silników” „tłoków” „przewodów paliwowych” J.

Cieszy mnie praca bezpośrednio z pacjentami – czy w zakresie leczenia szpitalnego (obecnie Oddział Chorób Wewnętrznych Szpitala im. Św.Rodziny w Rudnej Małej), czy w ramach Prywatnej Poradni Kardiologicznej i Kardiochirurgicznej Doktora M.

Dziękuję mojej żonie - bez niej nie mógłbym realizować się w mojej pracy. Moim dzieciom ,dzięki którym jestem najszczęśliwym człowiekiem! Przy każdej okazji dziękuję Bogu za to, że dał mi wspaniałych rodziców, którzy od dzieciństwa kształtowali mój charakter, wymagali cierpliwości i samozaparcia abym mógł teraz dawać chorym nadzieję oraz wykonywać mój zawód z uśmiechem na ustach.

Motto: "Miej serce i patrzaj w serce". M jak Mickiewicz

Służę radą i pomocą jak tylko zajdzie taka potrzeba. Najmocniejszą moją stroną jest wiara , a największą nagrodą uśmiech i ocalone ludzkie życie .

Doktor M.

P.S. Zachęcam do profilaktyki, zdrowego i aktywnego trybu życia!

Zapraszam do wspólnej wędrówki po kardiologii na blogu przepracowanego ; autor Doktor M i do spotkań na portalach społecznościowych.

Po kolejnej mojej wizycie znów mogę stwierdzić że że wszystko jest NAJ...Kompetencja , fachowość ,kultura i co najważniejsze dążenie do wyleczenia z choroby pacjenta . Polecam wszystkim którzy szukają dobrego specjalisty !

W obecnych czasach kiedy ciężko skorzystać z normalnych usług lekarskich "twarzą w twarz", kapitalnym rozwiązaniem są wizyty on-line. Prosto, szybko, bez wychodzenia z domu i nieżaleznie od tego gdzie się znajdujemy. Ja właśnie skorzystałem z takiej opcji gdyż mieszkam w UK. Moja wizyta była wizytą video. Ty widzisz lekarza , on widzi Ciebie. Wszystko to gładko, bez żadnych zakłóceń. Pan doktor był bardzo punktualny, podczas wizyty starannie przeprowadził wywiad ze mną, wyjśnił mi w przystępnej formie możliwe powody moich dolegliwości, dalsze postepowanie diagnostyczne i ewentualne, stosowne leczenie. Nie czułem się poganiany czy przynaglany do kończenia wizyty (chociaż trwała niemal 30 min!). Pan doktor jest bardzo miłym, kontaktowym człowiekiem, cierpliwy, kulturalny, z poczuciem humoru, serdeczny, ale też rzeczowy. Wzbudzał duże zaufanie poziomem swojej wiedzy i umiejętnością wyjaśniania skomplikowanych kwestii medycznych. Plusem takiej wizyty jest również możliwość przesłania panu doktorowi wszelkich wyników badań czy też jakichś dodatkowych informacji, tak że w momecie wizyty pan doktor możebyć już dobrze zapoznany z naszą sytuacją i wynikami. Polecam wszystkim (nie tylko na czasy epidemii) taką formę kontaktu - nie zawsze przecież trzeba być osobiście. Świetne rozwiązanie zwłaszcza dla rodaków z zagranicy! Dziękuję panie doktorze....

Lekarz z powołania. Podejście do pacjenta, diagnoza , leczenie na przysłowiową 6. Ogromna wiedza i doświadczenie. Tytuł doktora nauk medycznych. Dr Mazur to prawdziwy diament, oszlifowany diament wśród lekarzy Podkarpacia