lek. dent. Witold Misiak

Według mnie najlepszy stomatolog. Ne dość że ma bardzo dobre podejście do pacjenta to w dodatku staranny i dokładny w tym co robi. Byłam na razie u niego tylko raz ale mam nadzieję że będę mieć tą przyjemność znowu umówić się do tego Pana doktora na wizytę bo mam jeszcze kilka zębów do leczenia. Porównując innych stomatologów to Pan Misiak jest najlepszy. To lekarz dla tych co boją się dentysty. Potrafi sprawić że człowiek zapomina że za chwilę będzie miał wiercone w zębach.

Z czystym sumieniem mogę polecić Dr.Misiaka razem z narzeczoną leczymy zęby od ponad roku w jego gabinecie. Lekarz sumienny, cierpliwy,dokładny. Zawsze konsultuje z pacjentem kolejny krok leczenia i co najważniejsze nie zdziera z ludzi pieniędzy co jest chyba największą zaletą. W prostych słowach fachowa robota za uczciwe pieniądze. Polecam

w sumie to nawet nie trzeba specjalnie polecać tego dentysty-ja trafiłam do niego z polecenia mojej ciotki-jak ktoś jest dobry to ludzie idą do niego bez względu na koszty i oczekiwanie(wcale niekrótkie)-jest dokładny i bardzo dobrze zna się na swojej robocie-ja byłam na kanałowym i wyciąganiu połamanych narzędzi (zostawionych przez innych dentystów:( aneta

aneta

Pan dr Misiak uratował mi zęba, który według innego stomatologa był spisany na straty. Cierpliwy, dokładny, kompetentny lekarz. Mój chłopak również jest zadowolony z leczenia.

Bardzo polecam. Jedyny stomatolog, któremu pozwalam czasem zrobić sobie zęba bez znieczulenia. Wiem, że jak mówi "nie będzie bolało" to nie będzie.

dokładny i cierpliwy lekarz,wysłała mnie do niego moja dentystka na kanałowe

dokładny i cierpliwy lekarz,wysłała mnie do niego moja dentystka na kanałowe

Zdecydowanie polecam, najlepszy stomatolog z jakim miałem styzcność

Zdecydowanie polecam, najlepszy stomatolog z jakim miałem styzcność

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, uprzejmy, a co najważniejsze fachowy.

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, uprzejmy, a co najważniejsze fachowy.

wspaniały lekarz stomatolog którego naprawdę w 100% można polecić każdemu warto zajrzeć i przekonać się osobiście :)

Wspaniały dentysta,cierpliwy,delikatny,mogę śmiało polecić

Wspaniały dentysta,cierpliwy,delikatny,mogę śmiało polecić

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Otwock"?

lek. dent.

Stomatolog dziecięcy
Prywatny Gabinet Lekarski
Kraszewskiego 85 h lok. 8
05-402 Otwock

Otwock przy ul. Żeromskiego koło koscioła.
Otwock