Bardzo zawiodłam się na Panu doktorze,fakt pomógł mi zajść w ciążę,ale nie wykrył u synka wady serca.Po porodzie okazało sie że z synkiem jest zle,widzialam synka tylko przez chwile,zostal przewieziony do Łodzi.Miał wykonany zabieg,a w 10 d.ż. operacje na otwartym sercu.To tak w dużym skrócie.Na szczęście syn ŻYJE.To co przeszedł i ja z mężem,nie da sie opisać.Na pytanie czy ta wada byla wykrywalna w ciąży,Pan doktor odpowiedział:nie mam wiedzy z tego zakresu i sprzętu...Dowiedziałam się w Łodzi że tą wadę można wykryć na zwykłym usg,nie trzeba posiadać szczególnej wiedzy.Jeśli pan doktor nie posiada wiedzy jak stwierdził to albo kieruje ciężarna do innego lekarza,albo nie prowadzi ciąży.

Witam! Moje drogie Panie! Dr Nawrocki to najbardziej kompetentny lekarz (ginekolog) jakiego znam. Na równi traktuje kobiety młode w średnim wieku jak i starsze. Potrafi zaangażować się w każdą chorobę i swoim optymizmem pomaga kobiecie wyjść z traumy po porodzie choć ona nie zakończyła się sukcesem.Na tego lekarza można liczyć przez 24h i 365dni. Lekarz godny polecenia.Kiedyś uczęszczałam na wizyty co miesiac/dwa, a teraz kiedy jest dobrze i z braku czasu chodzę co pół roku i powiem wam szczerze, że brakuje mi tego - nie czuje się dystansu pomiędzy lekarz/pacjent, ...

Witam!
Moje drogie Panie! Dr Nawrocki to najbardziej kompetentny lekarz (ginekolog) jakiego znam. Na równi traktuje kobiety młode w średnim wieku jak i starsze. Potrafi zaangażować się w każdą chorobę i swoim optymizmem pomaga kobiecie wyjść z traumy po porodzie choć ona nie zakończyła się sukcesem.Na tego lekarza można liczyć przez 24h i 365dni. Lekarz godny polecenia.Kiedyś uczęszczałam na wizyty co miesiac/dwa, a teraz kiedy jest dobrze i z braku czasu chodzę co pół roku i powiem wam szczerze, że brakuje mi tego - nie czuje się dystansu pomiędzy lekarz/pacjent, a to bardzo ważne bo pozwala nam na otwartość w tym co nas boli,dolega,przeszkadza, aby wykluczyć chorobę.Jeśli czegoś nie jest pewien to odsyła nas na specjalistyczne badania i co ważne dla nas kobiet one są refundowane!Uczęszczam do niego teraz prywatnie bo zapisy są na
5/6 miesięcy do przodu i powiem wam kobietki,że jego prywatna wizyta nie jest droga 80zł ale myślę i z całą pewnością polecam!

Lekarz naprawdę godny polecenia! Miły, uprzejmy, wie o czym mówi w przeciwieństwie do niektórych lekarzy. Po drugie bardzo sympatyczny, a przede wszystkim wyrozumiały. Leczę się u dr. już od ponad roku i nie zamierzam go zmieniać na "innego", ponieważ chodziłam do wielu ginekologów i żaden nie wywarł na mnie takiego wrażenia pod każdym względem jak dr Nawrocki. Mogę go naprawdę z czystym sumieniem polecić w 100%. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Godny polecenia lekarz. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Wyslucha, wytlumaczy. Zero skrepowania. Polecam

Godny polecenia lekarz :) Miałam do czynienia z wieloma lekarzami w Tomaszowie i wybrałam dr Nawrockiego dzięki koleżance, która mi go poleciła :)

wspanialy lekarz, bylam u niego poczatkowo na barlickiego w przychodni na kase chorych, kolejki do niego ogromne, ma tyle pacjentek, jest naprawde uprzejmy zarowno na kase chorych jak i prywatnie, teraz Pan Doktor zalozyl wspanialy gabinet na moscickiego 38, kolo zusu, nowoczesny gabinet, wspaniale warunki, cena za wizyte nie jest wygorowana normalna jak u innych w tomaszowie, a lekarz warty polecenia, wie jak dobrac leki, jest delikatny przy badaniu, jasno wyjasnia, nie spieszy sie na wizycie, poswieca duzo czasu kazdej pacjentce, za chwile w gabinecie bedzie mial takze usg, wiec ...

za chwile w gabinecie bedzie mial takze usg, wiec gabinet bedzie w pelni wyposazony, polecam jeszcze raz tego lekarza

Pan Doktor był pierwszym ginekologiem, którego odwiedziłam. Dzięki przyjaciółce od razu trafiłam do kompetentnego i uprzejmego lekarza, który swoim zachowaniem starał się "uprzyjemnić" tą pierwszą i bardzo stresującą wizytę. Polecam wszystkim młodym kobietom, które obawiają się wizyt u ginekologa mężczyzny.

Mam dopiero 23 lata, i chodzę od samego początku do Pana doktora, wstydziłam się iść do lekarza mężczyzny bo jako młoda dziewczyna uważałam że bardziej komfortowa będzie wizyta u kobiety i jakże się myliłam... Od samego początku lekarz wzbudza zaufanie, pozwala poczuć się komfortowo, wizyta nie przebiega w nerwowej atmosferze, a lekarz całą uwagę poświęca pacjentce a przy tym zawsze jest bardzo uprzejmy. Teraz nie wyobrażam sobie zmiany lekarza!

To wspanialy lekarz...z powołania,a nie by byc...nie mozna złego slowa powiedziec,aby wszyscy mieli takie podejscie do pacjentów

lekarz naprawdę godny polecenia,fachowy,rzeczowy,bardzo miły - ale nie krępujący,z dużym poczuciem empatii w stosunku do pacjentki. POLECAM

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Tomaszów Mazowiecki"?

dr
Wojciech Kocemba