lekarz Witold Nowak

Doktor zalecił usunięcie mięśniaka wraz z macicą. Nie zgodziłam sie na to i skonsultowałam to z innym lekarzem. Dzisiaj jestem po laparoskopowym usunięciu mięśniaka z zachowaniem macicy. Niestety straciłam zaufanie do doktora Nowaka🥺

Dzisiaj jestem po laparoskopowym usunięciu mięśniaka z zachowaniem macicy.
Niestety straciłam zaufanie do doktora Nowaka🥺

ja tego lekarza nie polecam ,moze prywatnie sie stara ,ale z funduszu wcale ,nie robi usg ,rozmawia przez telefon jak pacjentki by nie bylo w gabinecie i te jego przesmiewne zarty .Jajestem nie zadowolona i nikomu nie polecam tego pana .

Bardzo dobry lekarz. Nieoceniona pomoc i wsparcie. Opieka i zaangażowanie Pana Doktora pozwoliła mi szczęśliwie urodzić syna.

Dr prowadził moją ciążę od początku, teraz jestem mamą dwumiesięcznego zdrowego synka. Zleca duż badań, ale dzięki temu wiadomo co się dzieje w organiźmie. Przy każdej wizycie badanie usg, wizyty co trzy tyg., ale warto naprawdę. Fachowa opieka w szpitalu, nie bagatelizuje problemów pacjentki. Fakt trzeba być cierpliwym i czasem trafi się zły humor- ale jak to u człowieka. Zresztą kobieta w ciąży dopiero ma humory, przy czym nie ma takiej wiedzy medycznej jak lekarz co się z nią dzieje i stąd obawy, płacze, tysiąc pytań, ponaglenia. Bardzo uprzejmy, kompetentny. Oczekiwałam fizjologicznego porodu- nie udał się , za to bliznę mam rewelka!!Już teraz zastanawiam się nad drugim dzieciaczkiem!Polecam, ale szczerze nie wiem czy dam radę finansowo (przy planach z drugim dzieciaczkiem) dalej do niego chodzić.

Byłam 16 lat pacjentką dr Nowaka i zgadzam się, że jest przemiły i wzbudza zaufanie, ale jestem żywym dowodem na to, że go nadużywa. W sierpniu zeszłego roku Pan dr Witold Nowak zakładał mi spiralę - Mirenę. Strasznie krwawiłam, a na drugi dzień się okazało, że mireny w macicy brak. Pan dr razem z dr Świtałą wykonali mi laparoskopię w wyniku której, jak można przeczytać na wypisie ze szpitala mireny nie znaleziono, a macica została dokładnie zbadana, jest cała, zdrowa i nienaruszona. Podczas tej laparoskopii bez mojej wiedzy i zgody założono mi drugą wkładkę - Mirenę. Po kilku dniach dostałam okropnych bóli i po stawieniu się u dr Nowaka okazało się, że druga wkładka również wyparowała z mojej macicy. Pan dr sugerował natychmiastową kolejną laparoskopię w celu zbadania przyczyny (3 narkoza w ciągu tygodnia). Uciekłam ze szpitala w przekonaniu, że muszą istnieć inne metody diagnostyczne niż wchodzenie do brzucha. Poza tym zwyczajnie w świecie straciłam poczucie bezpieczeństwa. Na własną rękę wykonałam tomografię, która wykazała liczne otarcia, nacieki i uszkodzenia szyjki macicy i samej macicy. Wskazała też położenie wkładki IVD (MIreny) pomiędzy macicą a odbytem (w zatoce Duglasa).
Zgłosiłam się do innego szpitala, gdzie usunięto mi wkładkę (kolejna laparo). Rozważano też magiczne zniknięcie pierwszej. Chcąc usłyszeć prawdę od dr Nowaka doprowadziłam do konfrontacji. Pan dr Nowak bez mrugnięcia potwierdził, że przebił mi macicę podczas zakładania wkładki. Podczas laparoskopi wyjął ją z brzucha i w dziurawą macicę włożył nową, która wyszła do brzucha ponownie. Na mój komentarz, że nie zdaje sobie sprawy z tego, co przeżyłam, odpwiedział, że on też się bardzo denerwował. Obecnie jestem po usunięciu zrostu po historii z sierpnia ubiegłego roku. Podsumowując... Każdemu może zdarzyć się błąd - lekarzowi również, ale poświadczenie nieprawdy na dokumencie medycznym utrudniające dalszą diagnostykę to co najmniej nieetyczne zachowanie. Pan dr Nowak bardziej niż o pacjenta dba o własny wizerunek, mając przy tym, jako dyrektor szpitala, niebezpieczne możliwości. Przestrzegam

Polecam!!!! Lekarz do którego masz zaufanie, który otoczy cię opieka w trakcie ciąży jaki i po.

Rewelacja!! Polecam tego lekarza z czystym sumieniem. Jestem jego pacjentką od ponad dziesięciu lat, nigdy mnie nie zawiódł. W tym roku urodziłam zdrowego syna dzięki blyskawicznej interwencji Pana Doktora. Do końca życia będę mu za to wdzięczna. Przez całą ciążę czułam, że się mną opiekuje. Naprawde prawdziwy lekarz z powołania.

Super naprwade polecam.Mam zdrowego synka urodzonego w sierpniu 2008 starałm sie o dziecko 1,5 roku i Pan dr.Nowak mi w tym pomógł. Jestem bardzo wdzięczna za wszystko co dla naszje rodziny zrobił , doradził.

Lekarz z klasą - miły, kompetentny,prowadził moją ciążę i dzięki niemu urodziłam zdrową córeczkę - szybko zadziałał gdy w końcowym okresie ciąży niespodziewanie pojawiły się problemy - skierowała mnie do szpitala, gdzie czuwał nade mną i dbał nawet o moje dobre samopoczucie. A gdy dziecko urodziło się zdrowe - autentycznie się cieszył. Super lekarz.

Bardzo dobry specjalista. Dba o swoje pacjentki nie tylko podczas ciąży ale zarówno zaraz po porodzie.Polecam!!!!