Witold Pawłowski

2,7

Jestem bardzo miło zaskoczona podejściem P. Dr. Pawłowskiego. Byłam jedynie na usg, ale wszystko pokazał co znajduje się na monitorze, przy czym pytał czy także widzę. Przy kolejnej ciąży zapewne też się do niego udam. Polecam w 100%

Prowadzenie ciąży masakra. Zwłaszcza na kasę chorych. Cały czas namawia na wizyty prywatne zleca mnóstwo badań a w przychodni vita med są tylko płatne. Wprowadza niepokój kobiecie w ciąży. Nie chce zdradzać za dużo szczegółów ale na prawdę nie polecam. Jestem zniesmaczoma :(

Prowadzenie ciąży masakra. Zwłaszcza na kasę chorych.

Doktor Pawłowski jest naprawdę super lekarzem. Bardzo uprzejmy i delikatny co jest ważne w tym zawodzie. Wszystko precyzyjnie wylumaczy. Godny polecenia. Byłam juz na paru wizytach i bede chodzić nadal.

Po wizycie u niego wyszlam ze lzami w oczch nie potrafi rozmawiac z pacjentem w sposob delikatny.Juz wiecej do niego nie pojde.

Korzystam z gabinetu Pana Pawłowskiego zarówno prywatnie jak i w ramach NFZ. Postanowiłam dodać moją opinię o tym specjaliście po lekturze totalnych bzdur, które umieściły tu poprzedniczki. No ale cóż - widocznie komuś zależy, by zdyskredytować lekarza. Podczas każdej wizyty stara się wyjaśniać wszystkie moje wątpliwości, rzetelnie opisuje sytuację. Za każdym razem poświęca mi tyle czasu, ile jest to konieczne. I to bez względu na to, czy akurat wizyta jest płatna, czy nie. Koszt wizyty (120 zł) podałam łącznie z usg - wizyta podstawowa kosztuje 60 zł. Z całą odpowiedzialnością polecam tego lekarza.

No wydaję się sympatyczny ale kiedy zbadał mnie bez rękawiczek to mnie szlak trafił?! i już więcej nie poszłam! Chłopakowi jak powiedziałam to ledwo wytrzymał żeby tam nie wrócić... Nie raczej nie polecam.

to lekarz który tak naprawdę nic nie potrafi. jest całkiem sympatyczny więc na pierwszy rzut oka wzbudza zaufanie. zleca setki płatnych badań a potem nie potrafi ich skomentować. nie potrafi czytac USG mimo ze ma chyba najlepsze w miescie. wydaje mi się ze o niektórych kobiecych dolegliwościach wiem więcej niż on. nie umiał bowiem odpowiedziec na ani jedno moje pytanie. do tego bada bez rękawiczek.